אסף נחום מונה לדובר בית"ר ירושלים

אסף נחום דובר המועדון
26 יוני 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר עשור ב"מעריב", מצטרף איש התקשורת לקבוצה לקראת העונה הבאה. אושרי דודאי ישמש כמנהל הקבוצה. המנכ"ל מוני ברוש: "שלב נוסף בבניית המועדון"
כותב: מערכת האתר

אסף נחום, עיתונאי שכיהן במגוון רב של תפקידים בעולם העיתונות, מצטרף לצוות החדש שנבנה במועדון כדובר קבוצת בית"ר ירושלים. הוא יחליף בתפקיד את אושרי בן ציון דודאי, שמונה למנהל הקבוצה.

נחום, אוהד בית"ר מאז ומתמיד, שימש ככתב, עורך ומנהל בתחומי הספורט והחדשות באתר NRG ולאחר מכן ב"מעריב אונליין" וב-FM103. בין תפקידיו יהיה אחראי גם על המשך פיתוח המדיות השונות לטובת אוהדי הקבוצה.

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש: "אסף הוא רכש חשוב במסגרת הבנייה המחודשת של המועדון ומצטרף אלינו בין היתר כדי להבליט את הדברים הטובים והחשובים במועדון. מדובר בשלב נוסף בבנייה שלנו במטרה לצעוד קדימה ובעוצמה. אני רוצה להודות לאושרי על בניית התשתית בשנים האחרונות ומאחל לו המשך עשייה מצוינת בתפקידו החדש".

אסף נחום: "המעבר מהיציע המזרחי אל לב העשייה של הקבוצה הוא מרגש במיוחד עבורי ואני מתחייב להיות כתובת ופה לערכי בית״ר היפים. אני מודה בראש ובראשונה לבכירי המועדון – משה חוגג הבעלים, מוני ברוש המנכ״ל, אלי אוחנה, יוסי בניון וכלל החברים לצוות על האמון וברכת הדרך. ישנם אינספור דברים נפלאים להראות ולהשמיע במועדון הזה, לצד אתגרים בהם נעמוד יחד. לא פחות מהשחקנים על הדשא, ניתן את הנשמה עבור המועדון והסמל ונראה את העוצמה שלו בכל החזיתות. אוהב מכל הלב".