אלי אוחנה: "הפסד מאכזב, אבל אנחנו בית"ר ואנחנו לא מורידים את הראש"

קהל
2 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יו"ר הקבוצה התייחס להפסד מול הפועל רעננה, והחמיא לקהל: "נתתם הצגה. התמיכה שלכם חשובה לקבוצה". ביום חמישי - משחק אימון נגד אשדוד
כותב: מערכת האתר

לאחר פתיחת העונה המעודדת, הגיעה בית"ר "מילניום" ירושלים למשחק מול הפועל רעננה באצטדיון המושבה, ולאחר 90 דקות ואינספור הזדמנויות, סיימה את המשחק השני בליגת "הבורסה לניירות ערך" עם הפסד 2:1.

לאחר המשחק, התייחס יו״ר הקבוצה, אלי אוחנה להפסד ואמר לאתר הרשמי: ״נראינו רע הערב. אין תירוצים. לא מדובר על שחקן זה או אחר אלא כקבוצה. כמועדון, כהנהלה וכאוהדים אנחנו מצפים ליותר. אבל אל תיפול רוחכם. אנחנו בית״ר. לא מורידים את הראש. הייתי שמח שהמשחק הבא היה משוחק כבר בשבוע הבא".

"נלמד מהשגיאות, נתקן ונחזור ראויים יותר להצגה שנתתם (גם) הערב ביציעים. אנחנו רק במחזור שני, לא מפחדים מדרך ארוכה. התמיכה שלכם חשובה לקבוצה. חשובה למועדון. מאחל לכולם חודש טוב ורק בשורות טובות. יאללה בית״ר."

מאמן הקבוצה, רוני לוי: "זה היה משחק לא טוב שלנו. נגררנו למשחק שהתאים לרעננה. יותר מדי שחקנים לא היו ביום טוב וגם כקבוצה אני לא אוהב איך שנראינו. אין מישהו שהיה בולט לטובה או לרעה. היה חוסר דיוק, חוסר סדר. רעננה עשתה עבודה הגנתית מאוד אגרסיבית. ידענו שהם מסוכנים ביציאות ולצערי לא עשינו את העבודה".

כעת תצא הקבוצה לפגרת הנבחרות, כאשר לבית"ר יש מספר נציגים בנבחרות השונות: גדי קינדה שזומן לנבחרת ישראל, ליווי גרסיה בנבחרת טרינידד-טובגו ועלי מוחמד לנבחרת ניז'ר. מחר יקבלו השחקנים יום התאוששות, וביום שלישי יחזרו לאימונים. ביום חמישי הקרוב תקיים הקבוצה משחק אימון נגד מ.ס אשדוד.