אוהבים שאתם מגיעים לכאן: ילדי שלוה באימון מיוחד

23 פברואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה שלנו, שמתאמנת בטירוף בכל שבוע, הגיעה לבית וגן לאימון חוויה יוצא דופן על הדשא, בהנהגת המאמן רן אביוף והמדריכים
כותב: מערכת האתר

לאט לאט הם הגיעו ועלו על הדשא. המבט המאושר בעיניים אמר הכל. ילדי קבוצת בית"ר "שלוה" ירושלים הגיעו היום למתחם האימונים שלנו בבית וגן, על מנת לעשות אימון מיוחד ואיכותי על הדשא בבית וגן. החבורה שלנו התקבצה ביחד, והחלה בחימום קל בקור הירושלמי. למרות הקור, אף ילד לא ויתר על החוויה המדהימה הזאת, שהמשיכה ממש כמו אימון רגיל שלהם שקורה בכל יום חמישי.  לאחר מכן אסף המאמן רן אביוף את השחקנים והסביר להם על התרגילים הבאים שלהם. את הקבוצה, שמתקיימת בשיתוף פעולה עם בנק יהב, מלווה גם יואב אנגל, מנהל תחום הספורט בשלוה.

התרגיל הראשון היה לעבור בין קונוסים ולהבקיע לשער הקטן את הכדור. בהתחלה השחקנים שלנו החלו את האימון לאט לאט וככל שתירגלו יותר, יכולתם לראות ביצועים מרשימים וכמובן קריאות לשמחה בכל פעם שהכדור פגש את הרשת. וכאשר הכדור לא פגש את הרשת – עודדו השחקנים את הנער שהחמיץ, שמצידו קיבל עוד הזדמנות להבקיע אחר כך. מיד עם סיום התרגיל הזה, עברו לדרגת קושי קשה יותר, דילגו מעל מכשולים ובעטו את הכדור לרשת לאחר מכן. כל פעם שחקן אחר בתורו ניגש, כשההתרגשות היתה על פניהם של השחקנים.

לקראת סיום האימון עברו השחקנים לחלק האהוב עליהם – משחק. מסירות אחד עם השני, ריצות והמשך תנועה, שהמאמן רן מכין אותם ממש כמו למשחק אמיתי. שערים יפים, מסירות, ובעיקר אושר גדול אפפו את האימון שלנו. מאמן הקבוצה, רן אביוף אמר בסיום: "כמות האנרגיה שהחבר'ה האלה משקיעים באימון ראויה לשבח. כיף לראות אותם מגיעים לכאן, לובשים את הצהוב שחור בהתרגשות ואף מדברים איתנו בלי הפסקה על התוצאות של הקבוצה הבוגרת. כבר מזמן שבית"ר ו"שלוה" הפכו להיות גוף אחד ואני יותר משמח וגאה להיות המאמן בפרויקט המדהים הזה".