אבוקסיס: " שמח שהצלחנו לנצח"; עזריה: "אעשה הכל לשחק בחצי"

24 אפריל 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אבוקסיס אמר אחרי המשחק: "יודעים שצריך להגיע עם הסגל הטוב ביותר לקראת יום רביעי הבא בשביל לעשות משחק מצוין. עזריה הוסיף: "יש לי הבנה עיוורת עם המאמן"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ניצחה אמש 1:2 את הפועל חדרה, התבססה שוב בראשות הפלייאוף התחתון והרוויחה מספר שחקנים שתרמו למשחק ואף גורמים ל"כאב ראש" למאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס. 

המאמן התראיין לאחר המשחק ואמר: ״אני חושב שהיינו חשופים בהרכב הזה בחצי הראשון כמה פעמים. כבשנו שני שערים יפים, אבל מה שמאכזב אותי זה המחצית השנייה. היו כל כך הרבה החמצות והיינו צריכים לסיים את המשחק הרבה יותר מהר. דיברתי עם השחקנים במחצית וביקשתי מהם ברבע השעה הראשונה לנסות להכריע את המשחק. אני הייתי בטוח שנספוג את ה-2:2 כי זה משחקים שאתה מחמיץ ובסוף במצב נייח או הגבהה אתה יכול להפסיד את המשחק ואת הנקודות. אני שמח בסוף שהצלחנו לנצח. לצערי היה לנו קבלת החלטות נוראית בחצי השני היינו ביתרון מספרי בהתקפה ויכולנו להגדיל את התוצאה מספר פעמים. משחק קצבי, משחק שרצינו לחזור ולנצח ויש לנו בשבת את נס ציונה ואח״כ המשחק החשוב שלנו מול מכבי תל אביב".

אבוקסיס התייחס גם לפריידי ודן עזריה שפתחו הערב ואמר: ״פריידי הגיע בסוף חלון העברות ולקח לו זמן להכנס לכושר. הוא גם נפצע במשחק הראשון נגד אשדוד ואחר כך הוא היה בכושר ממש לא טוב. אחרי פגרת הנבחרות האחרונה הוא התאמן בצורה יוצאת הכלל. השתחרר ונראה טוב. נכון, זה מה שאנחנו צריכים לקבל ממנו וגם מעזריה וגם משחקנים נוספים. אנחנו יודעים שצריך להגיע עם הסגל הטוב ביותר לקראת יום רביעי הבא בשביל לעשות משחק מצוין״.

גם קשר הקבוצה דן עזריה התראיין אחרי המשחק והתייחס לפציעה הקשה שעבר: "פעם אחרונה ששיחקתי היה בספטמבר נגד נס ציונה. עברתי פציעה לא רגילה, עברו עלי חודשים מאתגרים. עבדתי גם בפן המנטלי וגם בפן הפיזי כדי לחזור. בפציעה הזאת לא היה לי צפי מתי לחזור, זה הקושי הכי גדול בה ולשמחתי עברתי את זה. גם שהייתי פצוע הצבתי לעצמי מטרות כדי להשפיע בעונה הנוכחית, אני שמח שדברים מסתדרים לטובתי כרגע יש לי עוד מטרות העונה גם פן האישי וגם פן הקבוצתי ואני מקווה ליישם אותם".

"יכול להיות שלא הייתי חוזר העונה, ראיתי אין ספור רופאים וכולם אמרו דבר אחד שזאת פציעה קשה ואין לה זמן ספציפי שיכולה להימשך גם חודש וגם שנה ואפילו לא שלא תעבור, אבל בתוך תוכי האמנתי. עשיתי את כל הטיפולים האפשריים ובסוף הזמן עושה את שלו ואני מאמין שאלוהים סידר הכל כדי שאני יחזור לזמן המתאים כדי להשפיע כמו שצריך על העונה הזאת".

"אני מתאמן כבר חודשיים ואני חושב שהיה לי קשה גם באימונים עם הזמן שעובר אני חוזר לכושר משחק וגם לחדות שלי ברור שמשחק זה דבר אחר לגמרי, אבל הייתי חייב להיות חכם בחילוק הזמן שלי בדקות המשחק והצלחתי לעשות את זה. אני חושב שהיה לי משחק טוב לפעם ראשונה שאני בהרכב".

"גם שנה שעברה וגם עכשיו נזרקתי למים העמוקים של ההרכב ושחיתי בהם. איך שהגעתי לביתר שנה שעברה שיחקתי ישר בהרכב עד סוף העונה. השנה סחבתי פציעה מסויימת שפגעה בי בכל העונה. לגבי סגנון המשחק שלי, ישבתי הרבה משחקים מחוץ להרכב וניתחתי את המשחקים שלנו וראיתי מה הקבוצה זקוקה לה, הבנתי מה אני צריך לעשות כשאחזור. אחת המטרות שלי זה לפתוח בחצי גמר ואני אעשה הכל כדי לפתוח בחצי גמר, זה החלום שלי".

"אני חושב שיש תיאום ציפיות ביני לבין יוסי בלי שהוא יגיד אפילו אני יודע מה הוא מצפה ממני כקשר, הוא רוצה שאני אהיה אגרסיבי באמצע, להזיז את המשחק כמו שצריך ושאשחק קדימה. בגלל זה אני יודע מה להביא, אני לא מחפש הרפתקאות".

מחכים לראות אתכם בשבת הקרובה(20:00) במשחק חוץ באצטדיון המושבה מול סקציה נס ציונה. כרטיסים ניתן להשיג כאן