אבוקסיס: "שלטנו אבל עשינו טעויות"; קריאף: "נרים את עצמנו"

אופיר קריאף
17 אפריל 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והקפטן דיברו בסיום המשחק מול בני סכנין על מה שאירע במגרש ומחוצה לו
כותב: assaf nachum

בית"ר ירושלים רשמה הפסד 4:3 לבני סכנין באצטדיון המושבה, אך עדיין נותרה במקום השביעי, בפסגת הפלייאוף התחתון. מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, התייחס בסיום המשחק לאירועים ואמר: "אולי הקהל נהנה, אבל אנחנו מאוד מאוכזבים, זה הזכיר לי את תחילת העונה, המון טעויות שאסור שיקרו. כדי שיהיה לנו סיכוי בגביע, אנחנו צריכים לשחק הגנה הרבה יותר טובה. היו לנו טעויות קשות מאוד היום בהגנה, קשות מאוד. דווקא משחק ההתקפה שלנו היה מצוין, הגענו למצבים, ושלטנו לאורך כל המשחק, אבל כל פעם עשינו טעות ונתנו להם לברוח מאיתנו. לספוג 4 שערים זה לא נעים".

"חמור מה שהיה מחוץ למגרש, צריך לזכור שלא היתה התפרצות לתוך המגרש, הבנתי שהיתה מהומה וירדו לשולי המגרש, כמובן שזה גם חמור, אבל לא השפיע על כלום. היתה עצירה של כמה דקות. צריך לזכור שהמשחק נעצר בגלל אבוקות לכמה דקות לפני, וזה אסור שיקרה. איך שחזרנו נהיה 0:2 ועשינו הרבה טעויות. זה מאכזב אותי מאוד. בתקופה האחרונה משחק ההגנה שלנו היה הרבה יותר טוב. היו שחקנים שהיה להם יום שחור היום, לא נהרוג אותם על זה, זה קורה, אנחנו נחזק אותם ועוד מעט חצי הגמר".

"הבטחנו את ההישארות שלנו לפני שני משחקים ועדיין עשינו משחקים טובים נגד הפועל חיפה והפועל תל אביב, אז אני חושב שרצינו להמשיך את זה. יש ימים שחורים כאלה, היו הרבה טעויות של שחקנים בעולם, וחבל שזה קרה לנו היום".

הקפטן אופיר קריאף הוסיף: "אני חושב שיצאנו פראיירים, מול עשרה שחקנים במשך 45 דקות, הגענו למצב שאנחנו רק רודפים אחריהם, זה מבאס להפסיד במיוחד עם כל מה שקורה מסביב, מעדנו ואני מקווה שזאת הייתה מעידה חד פעמית. הטעויות בהגנה? אנחנו לא תולים שחקן אחרי טעות ולא מהללים אחרי פעולה טובה. טעויות קורות והן יקרו, מבאס שזה קרה לנו ואנחנו צריכים לתקן. הפסדנו בגלל טעויות שלנו. הקהל? ברור שחששתי שזה ילך למקומות לא טובים. לא ראיתי יותר מדי מה קרה מהספסל ורק שהמשטרה רצה לכיוון".

"משחק לא חכם, הרבה טעויות שלנו, לא שיחקנו טוב במעברים, בתבניות, חבל שזה קרה דווקא במשחק כזה, רצינו לנצח ולהמשיך את התקופה הטובה שהיינו בה, לא הצלחנו, נרים את השחקנים ונמשיך קדימה. ראינו את הבלאגן שהיה שם עם מאבטחים ולא בפעם הראשונה, אבל חבל שזה קורה, אנשים באים לראות כדורגל, משפחות, ילדים, חבל".