אבוקסיס: "צריכים להישאר רעבים כל הזמן"; עדי: "שמח שחזרתי הביתה"

יוסי אבוקסיס
5 פברואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן החמיא לשחקנים לאחר המשחק המצוין בקרית שמונה וה-3:0 המשכנע, אבל הזהיר: "מעכשיו כל משחק הוא כמו גמר גביע"; הקשר שחזר בינואר הוסיף: "
כותב: assaf nachum

בית"ר "גשם" ירושלים ניצחה הערב 3:0 את קריית שמונה. הצהובים שחורים שלנו נלחמו על הדשא ושלטו במהלך כל המשחק, כשצמד של ניקולאסקו ושער של אספרייה קבעו את התוצאה. כעת עם הפנים קדימה לעבר אשדוד בשבת בצהריים, הצהובים שחורים בדרך לפלייאוף העליון.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס התראיין לאחר המשחק במסיבת עיתונאים ואמר: "באנו למגרש קשה ומזג אוויר קשה. אנחנו אחרי שבוע קשה מאוד. היינו בצפון ביום רביעי נגד עפולה, חזרנו לירושלים למחרת ושוב הגענו לפה. אנשים בעומס של כל שלושה ימים משחק ומזג אוויר קשה בשני המשחקים . דיברנו על זה שזה משחק קריטי להמשך. מגיע לשחקנים כל הכבוד, לאורך כל המשחק היינו טובים יותר, היינו מאורגנים וההגנה הייתה טובה".

לאחר מכן התייחס לחוסר של שועה וקריאף ואמר: "הם שני שחקנים חשובים מאוד, אבל כל מי ששיחק היום עשה עבודה יוצאת מן הכלל. תמיר עדי היה מצוין היום בעמדה הזאת וגם בר כהן ששיחק, וגם כל המחליפים עשו עבודה טובה. קבוצה בריאה צריכה לדעת להסתדר גם עם מחליפים ועשינו את זה היום".

לאחר מכן התייחס אבוקסיס להמשך הדרך: "אנחנו צריכים להמשיך לעבוד, אני מאמין בעבודה בתוך תוכנו אנחנו יודעים מה אנחנו שווים, אנחנו מתקדמים, יש לנו ביטחון. אנחנו צריכים להישאר רעבים כל הזמן. אנחנו מסתכלים קדימה ורוצים להתקדם כל הזמן וזה אפשרי רק בעבודה קשה כמו היום ש11 שחקנים נותנים הכול על המגרש, נלחמים לא מתביישים לעשות הגנה. היום ניקלסקו בדקה ה-85 רץ וחילץ כדור משכר, זה בשבילי שחקנים שיש להם אופי וככה צריך להמשיך".

כשנשאל על ניקלסקו אמר: " אני בדיוק נזכר בהחמצה הנוראית שהייתה לו שבוע שעבר, הקהל הרים אותו והוא בסוף כבש את הגול. הגול נגד עפולה היה מאוד חשוב בשבילו להמשך הליגה והיום הוא הראה את זה, אנחנו צריכים אותו. הייתה לו תקופה פחות טובה אבל אנחנו שם בשבילו. שחקן שיש לו שבוע שבועיים לא טובים אנחנו לא נוריד לו את הראש אנחנו דווקא נעודד אותו ואני שמח שהוא חזר היום".

לבסוף התייחס אבוקסיס לתפקוד השחקנים החדשים ואמר: "זה לא קל להיכנס ישר לעניינים. נותנים לשחקנים חדשים שבוע שבועיים להיכנס לעניינים. מורוזוב עשה אימון אחד, ביום חמישי ואתמול אימון טקטי, היום הוא כבר שיחק. אותו דבר השוער וגם בורודין. צריך יותר זמן, זה לא קל לשלב אותם מהר אבל אני חושב שהם נכנסים לעניינים ואני שמח".

תמיר עדי התראיין גם הוא לאחר הניצחון ואמר: "המגרש בקריית שמונה קשה מאוד, מי יודע את זה יותר טוב ממני, שהייתי פה בחצי שנה האחרונה. עשינו באמת ניצחון קשה וחשוב צריך להמשיך את המטרה שלנו שזה פליאוף עליון ולהמשיך להתקדם גם בגביע".

הקשר התייחס לחזרה לבית"ר ואמר: "אני חושב שהמעבר הזה היה חשוב לי לקרירה שלי, החזיר לי את החיוך ובאמת שטוב לדעת שאני מוערך וטוב לי. חשוב להגיד תודה לקריית שמונה על העונה האחרונה, אבל לפעמים דברים לא הולכים כמו שאתה רוצה. אני שמח שהיה לי את האופציה לחזור הביתה ומקווה להמשיך. חזרתי רעב ומקווה להמשיך".

לבסוף נשאל על שעת המשחק בשבוע הבא: "אני לא חושב שיש איזה שעה שלא נגיע מוכנים למשחק אנחנו ניתן את ה-100 אחוז ונוציא את שלושת הנקודות בטח בבית". בשבת הבאה תארח בית"ר את מ.ס אשדוד במסגרת הליגה, משחק חשוב על מקום בפליאוף. כרטיסים ניתן לרכוש כאן