אבוקסיס: "יש לנו מטרה גם בליגה, לא יהיו הנחות"

5 מאי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה דיבר לקראת המשחק מול בני ריינה בשבת, במה שיהיה משחק הבית האחרון שלנו העונה: "קו ישיר בין הניצחונות בליגה לבין ההצלחה בגביע"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים נוחתת למציאות לאחר הנצחון האדיר בחצי גמר גביע למשחק ליגה ביתי קשה מול בני ריינה. הצהובים שחורים שלנו ישחקו במושבה במשחק הרדיוס האחרון שלנו לעונה הזאת.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, אמר לפני המשחק מול בני ריינה: "חגגנו ושמחנו 24 שעות, אבל הראש שלנו כבר ביום שבת. יש לנו משחק מול יריבה שנלחמת עוד על החיים שלה, ועובר קו ישיר בין גמר גביע המדינה למשחקי הליגה שנשחק עד אז. כמובן שנעשה חילופים והתאמות, אבל כמו שראיתם בשבועות האחרונים, כל שחקן שנכנס לדשא ומקבל את ההזדמנות לוקח אותה".

"עברנו משחק מאוד קשה ואני גאה בשחקנים ובצוות שלי על העבודה, המשמעת ובעיקר על הביצוע. יש לנו פרט למטרה של הגביע גם מטרה בליגה להיות במקום הראשון בפלייאוף התחתון, ולא יהיו הנחות. זה משחק הבית האחרון שלנו, למרות שאנחנו משחקים בפתח תקווה, אני מקווה שהקהל יגיע וייתן לנו את התמיכה כי זה מאוד חשוב לנו ולשחקנים. זה גם המקום להגיד תודה לכל מי שתמך בנו בסמי עופר, כי לא כל יום עוברים חוויות כאלה. מבחינתנו הנחיתה אל הקרקע חייבת להיות מהירה ועכשווית, גם כדי להגיע במומנטום טוב וגם כדי להשיג את כל המטרות שלנו.

אז יאללה, בואו לחגוג קצת ביציעי המושבה. כרטיסים ניתן לרכוש כאן.