אבוקסיס: "היינו אנרגטיים במשחקים האחרונים, רוצים להמשיך"

13 אפריל 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים מוכן לקראת המשחק מול בני סכנין ביום ראשון והוסיף: "אנחנו כבר מתכננים את העונה הבאה"; אבישי כהן: "ידעתי שאצטרך להוכיח את עצמי"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול בני סכנין (ראשון, 20:15, אצטדיון המושבה, כרטיסים ניתן להשיג כאן). הקבוצה, שמגיעה במומנטום טוב אחרי שני נצחונות ליגה רצופים, רוצה להמשיך ולעמוד במטרות העכשוויות והן לסיים בראשות הפלייאוף התחתון וכמובן להגיע לחצי גמר הגביע מוכנים, ולהתקדם עוד שלב בדרך למטרה הנכספת.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, התראיין הבוקר במסיבת עיתונאים ואמר: "אנחנו את כל המשחקים שלנו בפלייאוף התחתון אנחנו רוצים לעבור ולהיות מוכנים, וזה לא משנה איפה. יש לנו חצי גמר גביע בעוד שלושה שבועות. אנחנו רוצים לבוא מוכנים לכל משחק ומשחק. אני שמח שעשינו משחקים טובים גם נגד הפועל תל אביב וגם נגד הפועל חיפה, היינו באמת טובים ואנרגטיים עם המון מצבים. אנחנו רוצים לסיים את הפלייאוף התחתון בצורה הכי טובה שאפשר וכך יהיה גם במשחק ביום ראשון".

"זה היה משחק שלא קבע בסוף, אבל אני חושב שאנחנו משחקים במושבה, שזה מגרש נייטרלי, התאמנו בצורה טובה ואני חושב שיחסית לקבוצה שיש לה גמר גביע, אנחנו נצטרך להמשיך את זה. זה משחק מאוד מאוד קשה, אבל אנחנו צריכים להמשיך את היכולת הטובה שלנו. אנחנו מדברים גם עם ההנהלה וגם הצוות המקצועי עם מחשבות קדימה. אנחנו חושבים איך לעשות את הקבוצה טובה מתחילת העונה, לא כמו שהתחלנו השנה בפיגור גדול. אנחנו צריכים להתכונן להמשך. איזה עמדות צריך זרים, איזה ישראלים, כל מה שקורה ויוצא החוצה זה עדיין דברים שאנחנו מתלבטים עליהם. יש לנו את הזמן לחשוב על זה, יש שחקנים שרוצים שימשיכו, ואנחנו רוצים לקבל את ההחלטות הסופיות בעניין. יש לנו מספר שחקנים שאנחנו צריכים לראות איך הם חוזרים מפציעות כמו דנילו ודגני שהיה חולה שבועיים, ונקבל את החחלטות שלנו

לגבי התקרית עם קריאף הוסיף: "היתה ועדת משמעת, הוא התחיל להתאמן היום, שחקנים טועים, יש הרבה אמוציות בכדורגל ומשלמים על זה. עכשיו אנחנו ממשיכים קדימה".

שחקן הקבוצה, אבישי כהן הוסיף: "אנחנו משחקים הרבה יותר טוב, רוב השחקנים בלי חוזה לעונה הבאה, וגם אני בלי חוזה, אז אתה מנסה לעשות משחקים טובים, וזה תקף כלפי כל השחקנים פה. חוץ מזה שיש לנו גם חצי גמר להגיע אליו ורוצים לעשות משחקים טובים עד אז ולתת את כל מה שיש. אנחנו מרגישים את זה ומראש מחכים למשחק הזה. יש פה משחק אחד שהכל יכול לקרות בו. יהיה אצטדיון מלא ויהיה משחק טוב.

"מאוד משמח אותי לחזור לפה. שחקן שלא גדל כמגן ימני ופתאום עושה הסבה, צריך ללמוד לעשות הגנה כמו שצריך, וישבתי על זה. להוכיח את עצמי. בזמן האחרון אני רוצה להמשיך עם זה ולהישאר פה לעוד שנים רבות. לא קל לעשות את השינוי הזה, אבל ישבתי בתחילת העונה היינו בהגנה לא כל כך יציבה, ואני הסתכלתי על עצמי ולמדתי עוד להגן. ישבתי עם האנליסט של הקבוצה ועם עצמי, עשיתי את השיפור הזה ואני שמח על כך".