החזרות, החלפות והחזר כספי

ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנרכש בנקודות המכירה של המועדון בלבד (אתר המועדון, חנות מוצרים בית וגן, עמדות מכירה באצטדיון טדי) בתוך 30 יום מיום הקנייה או 14 ימים מיום קבלת המשלוח (המוקדם מבניהם) בתנאי שהמוצר יוחזר כאשר לא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, ללא נזק וללא פגם מכל מין וסוג שהוא. מוצרי ביגוד והנעלה – בנוסף לאמור לעיל, זכות זו תקפה בתנאי שהתוויות על המוצר לא הוסרו.

לא ניתן להחזיר או להחליף מוצרים שיוצרו במיוחד עבורך (חולצת משחק בעיצוב אישי וכד').

התשלום בגין שליחת המוצר בחזרה למועדון הינו באחריות הלקוח. במקרים בהם המוצר שנשלח אליך יצא מאיתנו פגום אנו נישא בעלות המשלוח.

החזרה באופן אישי

ניתן להגיע לחנות המוצרים במתחם בית וגן בשעות פעילות החנות. עליך להצטייד במוצר וכן בקבלה המאשרת את רכישת המוצר.

החזרה באמצעות הדואר

1. במידה ואתם מחזירים פריטים שעלולים להישבר או להינזק בשליחה, רצוי לארוז אותם באריזת המשלוח המקורית שבה הם נשלחו אליכם.
2. שלחו את החבילה בצירוף עותק הקבלה שקיבלתם מאיתנו לאחר הרכישה באמצעות דואר רשום לכתובת:

בית"ר ירושלים
חנות המועדון – מתחם האימונים בית וגן
רחוב שמואל בייט 1
ירושלים 9372201

3. לאחר שיש ברשותכם מספר מעקב לחבילה (מספר מעקב לדואר רשום מכיל 13 תווים, לדוגמה: RR123456789IL) מלאו את כל הפרטים בטופס. אנו נזהה את החבילה ששלחתם לפי מספר המעקב לכן חשוב לוודא שהמספר שהזנתם תקין.

טופס החזרת מוצרים

    החזר כספי

    לאחר קבלת המוצר על ידי המועדון ובדיקת תקינותו, יבוצע החזר כספי השווה למחיר בו נרכש המוצר (לא כולל דמי משלוח). בהתאם לחוק הגנת הצרכן, רשאי המועדון לנכות מההחזר הכספי סך של 5% ממחיר הרכישה או 100 ₪ (הנמוך מבניהם).

    ההחזר הכספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום עמו בוצעה הרכישה. מאחר ולא ניתן לזכות כרטיסי חיוב מסוג דביט, עבור רכישות שבוצעו בכרטיסים אלו או עבור רכישות שבוצעו במזומן, יינתן שובר זיכוי לרכישת מוצרים בנקודות המכירה של המועדון (אתר המועדון, מתחם בית וגן, אצטדיון טדי).