בית וגן

מתחם אימונים
בית וגן

מתקן האימונים בית וגן משמש את בית"ר ירושלים למעלה מ-30 שנה כמגרש האימונים של הקבוצה הבוגרת ומחלקת הנוער. המתקן כולל שלושה מגרשים: מגרש סינטטי (עליון) המשמש את קבוצות מחלקת הנוער במהלך השנה ואת הקבוצה הבוגרת בימים גשומים, ושני מגרשי דשא רגילים המשמשים את הקבוצה הבוגרת במרבית ימי השנה.

מלבד שלושת המגרשים, מכיל המתקן גם שני יציעי ישיבה לאוהדים. יציע אחד נמצא בחלק המזרחי של המתקן ומכיל כ-50 מקומות ישיבה, היציע השני נמצא בחלקו המערבי של המתקן ומכיל כ-250 מקומות ישיבה.

במהלך השנים 2005-2009 עבר המתקן שיפוצים שונים שכללו בין היתר הורדת גדרות בין המגרשים (והפיכתם למשטח דשא אחד גדול), גידור המתקן והקמת שער חשמלי לחניית השחקנים, הקמת המגרש הסינטטי ושיפוץ נרחב בחדרי ההלבשה.

עם כניסתו של משה חוגג למועדון הורחבו חדרי ההלבשה, חדר האספות, וחדר האוכל, ושודרגו חדר הכושר והטיפולים של השחקנים. בנוסף, גם משרדי הנהלת המועדון עברו שיפוץ על מנת לייצר סביבת עבודה נעימה יותר.

אחד השדרוגים העיקריים שהתקיימו במתחם הוא הצבת מצלמות מסביב לכל המתחם ובכל המגרשים בבית וגן, המשדרות לייב את אימוני מחלקת הנוער ואת המשחקים מדי שבוע. בחלקו הדרומי של המתקן, מוצבים מתקני מחלקת הנוער הכוללים חדרי הלבשה של קבוצות המחלקה, משרדי הנהלה של המחלקה וחנייה של כ-30 מקומות.

משרדי ההנהלה פתוחים בימים א-ה בין השעות 9:00-16:00 וממוקמים סמוך למבנה של הקבוצה הבוגרת.

live baner

משחקים ואימונים בשידור ישיר

בלעדי לחברי מועדון בית"ריסט

 

במגרשי בית וגן הותקנו במיוחד עבורכם מצלמות המגרש החדשניות של חברת Pixellot באמצעותם תוכלו לצפות במשחקים ובאימונים של קבוצות מחלקת הנוער בשידור ישיר מהאתר או באמצעות אפליקציית בית"ר ירושלים (חפשו בית"ר ירושלים בחנויות אפל וגוגל).

כל השידורים הישירים זמינים לצפייה באזור ה VOD מייד לאחר סיום השידור.

 

 

הצטרפו עכשיו

רח' שמואל ביט 1 ירושלים

טלפון 02-3334447 | פקס 02-3334447 | [email protected]

הכוונה בנסיעה מהכניסה לירושלים

  • כביש מס' 1 – בכניסה לירושלים עולים על ציר הרצל ע"פ השילוט המכוון לבית החולים שערי צדק. מתקן האימונים נמצא בשכנות לבית החולים.
  • כביש 443 / כביש 50 (דרך בגין) – ירידה במחלף גבעת מרדכי לרחוב שמואל בייט בכיוון בית החולים שערי צדק.
  • ב WAZE – חפש את "מתקן אימונים בית"ר ירושלים"

פירוט תחבורה ציבורית

  • קו 39 (יציאה מתחנה מרכזית / בנייני האומה, 4 תחנות – ירידה בתחנה בייט/תוסיה כהן)
  • קו 50 (תחנה מרכזית, 22 תחנות – משה קול/תוסיה כהן + 3 דק' הליכה)
  • קו 1 רכבת קלה (תחנה מרכזית, 4 תחנות – יפה נוף + 9 דק' הליכה)