מועדון בית"ריסט – שאלות נפוצות

הטבות חברי מועדון בית"ריסט כוללות בין היתר קדימות והנחות ברכישת מנויים וכרטיסים למשחקים, הנחות ברכישת מוצרים בחנויות המועדון (אתר אינטרנט, חנות בית וגן ונקודות מכירה באצטדיון טדי), הנחות ברשת מגה ספורט ועוד. כל ההטבות של חברי מועדון בית"ריסט מפורטות בדף הכניסה של המועדון באתר.

כל החברים במועדון בית"ריסט זכאים לכל ההטבות שפורטו ללא כל הבדל, למעט בנושא רכישת הכרטיסים.

מועדון בית"ריסט
 • קדימות והנחה ברכישת כרטיסים למשחקי הבית בליגת העל באצטדיון טדי.
מועדון בית"ריסט VIP
 • קדימות והנחה ברכישת כרטיסים למשחקי הבית בליגת העל באצטדיון טדי.
 • קדימות ברכישת כרטיסים למשחקי החוץ בליגת העל.
 • קדימות והנחה ברכישת כרטיסים למשחקי הבית בגביע המדינה, גביע הטוטו וגביעי אירופה.

ניתן להצטרף לחברות במועדון באחת הדרכים הבאות:

 • אתר בית"ר ירושלים

  הצטרפות לבית"ריסט באתר בית"ר ירושלים.

 • קופות "לאן" תל אביב

  רחוב פרישמן 42 ת"א 
  פעיל בימים א-ה בין השעות 09:00-17:30, יום ו' וערבי חג בין השעות 09:00-13:00

 • אצטדיון טדי ירושלים

  ימי הרישום יפורסמו באתר בית"ר ירושלים

אם רכשת בעבר מנוי שנתי או כרטיסים למשחקי בית"ר ירושלים באתר "לאן", אינך צריך להירשם. תוכל לרכוש חברות במועדון בית"ריסט באמצעות השימוש באותם הפרטים (שם המשתמש והסיסמה שלך) המשמשים אותך לכניסה לאתר "לאן". 
עבור לדף ביתר ירושלים באתר "לאן", הכנס לחשבונך ובחר בהצטרפות למועדון בית"ריסט .

בהחלט! תוכל לצרף בני משפחה או חברים למועדון בית"ריסט בשלב "בחירת הפריטים". בחר את מספר החברויות שתרצה לרכוש ובהמשך ההרשמה תוכל לשייך את החברויות שאתה רוכש לבני המשפחה או החברים שתוסיף. 
לבני המשפחה/ חברים שתוסיף אין חשבון משתמש אישי. ניהול פרטי חברי המועדון, רכישת כרטיסים במחיר מיוחד ומימוש הטבות, יבוצעו מחשבון המשתמש שלך באתר לאן. 

מועדון בית"ריסט

עלות 108 ₪ לשנה ב 12 תשלומים של 9 ₪/ חודש, ובתוספת 18 ₪ דמי משלוח כרטיס חבר (חד פעמי) סה"כ 126 ₪

מועדון בית"ריסט VIP

עלות 216 ₪ לשנה ב 12 תשלומים של 18 ₪/ חודש, ובתוספת 18 ₪ דמי משלוח כרטיס חבר (חד פעמי) סה"כ 234 ₪

החברות במועדון בית"ריסט (בעלות 108 ש"ח) / בית"ריסט VIP (בעלות 216 ש"ח) מתחדשת מידי שנה באופן אוטומטי כאשר הגבייה נעשית ב 12 תשלומים שווים ללא ריבית. תשלום מתבצע באמצעות כרטיס האשראי שעימו נרשמת.

כרטיס החבר למועדון בית"ריסט ישלח לביתך באמצעות הדואר. עלות המשלוח 18 ₪.

כרטיסים למשחקים יוצעו לחברי מועדון בית"ריסט בקדימות לקהל הרחב ובמחירי הנחה מיוחדים.

בית"ר ירושלים משתפת פעולה עם חברת לאן בהפעלת רכישת הכרטיסים לחברי מועדון בית"ריסט. הרכישה מבוצעת באמצעות דף הקבוצה באתר לאן וזאת לאחר הזדהות עם שם משתמש (כתובת הדוא"ל) והסיסמה שלך.

ניתן לרכוש כרטיסים גם באמצעות מוקד שירות הלקוחות בטלפון 8971*

 • משחקי ליגת העל באצטדיון טדי
  מספר ימים לפני המשחק, אנו נשלח לך הודעה (מסרון או דוא"ל) על פתיחת מכירת הכרטיסים המוקדמת לחברי המועדון. המכירה המוקדמת לחברי המועדון היא לפרק זמן קצוב שלאחריו תפתח רכישת הכרטיסים גם לקהל הרחב.
 • משחקי חוץ בליגת העל, משחקי גביע המדינה, גביע הטוטו וגביעי אירופה
  בחלק ממשחקים אלו מספר הכרטיסים מוגבל ונתון להקצאה הנקבעת על ידי הקבוצה המארחת/ השותפה. במקרים בהם מספר הכרטיסים מוגבל, חלוקת הזכות לרכישת כרטיסים מבוצעת באמצעות הגרלה בין חברי המועדון. מספר ימים לפני המשחק אנו נשלח הודעה (מסרון או דוא"ל) לחברי מועדון בית"ריסט VIP* על פתיחת ההרשמה להשתתפות בהגרלה שתעניק את הזכות לרכישת הכרטיסים. על מנת להשתתף בהגרלה יש לפעול על פי ההנחיות בהודעה. הודעה נוספת תשלח לאלו אשר יעלו בגורל ויקבלו את הזכות לרכישת כרטיס. רכישת הכרטיס מוגבלת לפרק זמן קצוב.
סדר הקדימות ברכישת כרטיסים:

1. מחזיקי מנוי החברים במועדון בית"ריסט VIP
2. מחזיקי מנוי החברים במועדון בית"ריסט
3. מחזיקי מנוי
4. חברי מועדון בית"ריסט VIP
5. חברי מועדון בית"ריסט
6. קהל רחב

כל חבר מועדון זכאי לרכוש כרטיס אחד בהנחה מיוחדת. חברי מועדון בית"ריסט VIP זכאים לרכוש כרטיס נוסף (סה"כ 2 כרטיסים). רכישת כרטיס משולב אב/בן תחשב ככרטיס אחד.

ניתן לרכוש כרטיסים נוספים במחיר הרגיל.

את כרטיס הכניסה שלך לאצטדיון תוכל לקבל באחת משתי הדרכים הבאות:

הדפסה ביתית – הכרטיס ישלח לכתובת הדוא"ל שלך (אם לא קיבלת, בדוק בתיקיית הספאם). יש להדפיס את הכרטיס ולהגיע עימו לאצטדיון. הכרטיס שהדפסת יאפשר לך להכנס בשערי האצטדיון (ע"פ המיקום שנרכש).

איסוף בקופה – הכרטיס ימתין לך בקופת האיצטדיון שעתיים לפני מועד פתיחה המשחק. עד אז, ימתין לך הכרטיס בקופת "לאן" – רח' פרישמן 42 תל אביב.

חברי מועדון בית"ריסט מקבלים הנחה מיוחדת בחנות המוצרים של המועדון (באתר, בחנות בית וגן ובנקודות המכירה באצטדיון טדי). ההנחה לחברי המועדון היא בשיעור של עד 20% על מבחר מוצרים. ההנחה לא תקפה על דמי המשלוח. 

על מנת לממש את ההנחה עליך להזדהות כבית"ריסט באמצעות כניסה עם פרטי חשבון המשתמש שלך (באתר) או קופון שקיבלת. בחנות המועדון בבית וגן, בנקודות המכירה בטדי ובמיקומים נוספים שאליהם מגיעה החנות הניידת – יש להזדהות עם כרטיס בית"ריסט בתוקף ובתעודת זהות.

החברות במועדון בית"ריסט אינה מוגבלת בזמן. כל עוד לא בוטלה חברותך במועדון בית"ריסט, תמשיך ליהנות מהטבות המועדון ותחויב בדמי החבר השנתיים.

ביטול החברות במועדון בית"ריסט יבוצע באמצעות פנייה לשירות הלקוחות בכתובת הדוא"ל: beitar@leaan.co.il 

לתשומת לבך: דמי החברות במועדון בית"ריסט הינם שנתיים. לנוחיותך, דמי החברות השנתיים נגבים במספר תשלומים חודשיים. ביטול החברות יכנס לתוקף רק לאחר חיוב כל התשלומים החודשיים בגין דמי החברות השנתיים. ביטול במהלך שנת החברות לא יזכה את החבר בזיכוי ו/או החזר כספי.

במידה וכרטיס חבר המועדון אבד או נגנב, אנא צור קשר בהקדם עם מוקד שירות הלקוחות בטלפון 8971* 
עלות הנפקת כרטיס חלופי 30 ₪ (לא כולל משלוח).