זמני אספקה ועלויות משלוח

אנו עושים כל מאמץ על מנת לספק את ההזמנה שלך במהירות האפשרית לכן חשוב שהכתובת למשלוח ומספר הטלפון הנייד שהזנת יהיו תקינים.

זמן הכנת ההזמנה מצויין בדף המוצר. למעט אם צויין אחרת בדף המוצר, זמן ההכנה הוא עד 5 ימי עסקים (עד 20 ימי עסקים למוצרים בהם נדרשת הדפסה). זמן הכנת ההזמנה אינו כולל את יום ההזמנה. צפי הגעת המשלוח מצויין בדף המוצר. למעט אם צויין אחרת בדף המוצר, צפי ההגעה הוא כ 6 – 10 ימי עסקים, בהתאם לסוג המוצר ולאפשרות הקבלה שנבחרה (עד 30 ימי עסקים למוצרים בהם נדרשת הדפסה). ימי עסקים הם ראשון עד חמישי בין השעות 10:00 עד 17.00 לא כולל ערבי חג או חגים וימי שבתון.

  • איסוף עצמי (ללא תשלום)

    ניתן לאסוף את ההזמנה מחנות המועדון במתחם האימונים בית וגן. האיסוף יעשה רק לאחר קבלת הודעת SMS מחנות המוצרים של המועדון המאשרת כי הזמנתך מוכנה לאיסוף. החבילה תמתין עבורך לאיסוף עד 30 יום מקבלת ההודעה.

  • משלוח עד הבית או למקום העבודה באמצעות שליח (עלות: 45 ₪)

    לאחר הכנת ההזמנה, נעביר את החבילה למשלוח המבוצע בתוך 3 ימי עסקים (5 ימי עסקים בישובים מרוחקים). ביציאת החבילה תשלח הודעת SMS ע"י חברת השליחויות המודיעה כי החבילה בדרכה אליכם. מועד המסירה המדויק יקבע בתאום על ידי נציג חברת השליחויות. בישובים בהם לא ניתן להגיע באמצעות חברת השליחויות – נציג שירות הלקוחות יצור אתכם קשר למציאת פתרון אחר להעברת ההזמנה אליכם.