זמני אספקה ועלויות משלוח

אנו עושים כל מאמץ על מנת לספק את ההזמנה שלך במהירות האפשרית לכן חשוב שהכתובת למשלוח ומספר הטלפון הנייד שהזנת יהיו תקינים.

זמן הכנת ההזמנה הוא עד 3 ימי עסקים (עד 5 ימי עסקים עבור מוצרי הלבשה או מוצרים בהם נדרשת הדפסה). זמן הכנת ההזמנה אינו כולל את יום ההזמנה. צפי הגעת המשלוח כ 6 – 10 ימי עסקים, בהתאם לסוג המוצר ולאפשרות הקבלה שנבחרה. ימי עסקים הם ראשון עד חמישי בין השעות 09.00 עד 18.00 לא כולל ערבי חג או חגים וימי שבתון.

  • איסוף עצמי (ללא תשלום)

    ניתן לאסוף את ההזמנה מחנות המועדון במתחם האימונים בית וגן. תיאום האיסוף יעשה לאחר קבלת שיחת טלפון מנציג שירות הלקוחות של המועדון. החבילה תמתין עבורך לאיסוף עד 30 יום מקבלת ההודעה.

  • משלוח עד הבית או למקום העבודה באמצעות שליח (עלות: 40 ₪)

    לאחר הכנת ההזמנה, נעביר את החבילה למשלוח המבוצע בתוך 3 ימי עסקים (5 ימי עסקים בישובים מרוחקים). ביציאת החבילה תשלח הודעת SMS המודיעה כי החבילה בדרכה אליכם. מועד המסירה המדויק יקבע בתאום על ידי נציג חברת השליחויות. בישובים בהם לא ניתן להגיע באמצעות חברת השליחויות – נציג שירות הלקוחות שלנו יצור אתכם קשר למציאת פתרון אחר להעברת ההזמנה אליכם.

  • משלוחים לחו"ל

    משך זמן הכנת הזמנה במשלוח לחו"ל הוא 7 ימי עסקים. לאחר הכנת ההזמנה, נעביר את החבילה למשלוח באמצעות EMS המבוצע בדרך כלל בפרק זמן של 2-5 ימי עסקים ליעדים מרכזיים בעולם ועד 10 ימי עסקים למדינות אחרות. פרק הזמן המשוער להעברה לכל מדינה משתנה בהתאם למדינת היעד ואינו כולל עיכובים הנגרמים כתוצאה מתהליך השחרור מהמכס או כל גורם מוסמך אחר. משלוחים באמצעות EMS כוללים מספר מעקב לחבילה. ניתן לעקוב אחר המשלוח באתר EMS רשות הדואר