ברק יצחקי מונה למאמן בית"ר ירושלים

19 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקן העבר של הקבוצה ומי שהיה גם המנהל המקצועי של מכבי תל אביב, יקבל את המושכות לשנתיים וחצי על מנת להחזיר את הקבוצה למסלול
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים מודיעה היום (שני) על החתמתו של ברק יצחקי למאמן הקבוצה, בחוזה לשנתיים וחצי. יצחקי, אשר העבר שלו שזור בהיסטוריה של בית"ר ירושלים, יגיע על מנת לנסות ולשנות את הכיוון של העונה הנוכחית, ולהעלות את בית"ר למעלה במעלה הטבלה. עוזרו של ברק יהיה משה אוחיון, שהגיע למועדון לפני תקופה קצרה. מוקדם יותר הבוקר, גל כהן סיים את תפקידו במועדון לאחר שתי עונות וחצי ואנו מודים לו על כך.

יצחקי, הילד מאשקלון, הגיע לבית"ר ירושלים ב-2003 ושיחק בשורותינו במשך שש עונות לסירוגין. לאחר שפרש מכדורגל מונה למנהל המקצועי של מכבי תל אביב, ואימן מספר משחקים במסגרת התפקיד.

המנהל המקצועי, אלמוג כהן, שגם כן נכנס לתפקידו כבר מהתקופה הנוכחית, אמר לאחר המינוי: "בית"ר ירושלים נקלעה למצב שהצריך את התערבותנו המיידית. אנחנו מבינים את גודל השעה. וצריכים לעצור את רצף ההפסדים ולהביא את עצמנו למצב שאנחנו מתרחקים שוב מהתחתית. ברק יצחקי הוא האיש שבחרנו ואני שמח שהוא מוכן היה להיכנס לתפקיד כבר מעכשיו".

מסיבת עיתונאים תתקיים היום (שני) בשעה 14:00 במלון קרלטון בתל אביב.