גמר הגביע: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

גמר הגביע: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

כתב: hagar


הסדרי חניה, שאטלים, פתיחת קופות תגבור רכבות ועוד לקראת יום רביעי. הפרטים בפנים


מאת מערכת האתר הרשמי


משטרת ישראל וההתאחדות לכדורגל השלימו את הערכותן לקראת משחק גמר גביע המדינה ביום רביעי (9.5.18) באצטדיון טדי בין בית"ר ירושלים והפועל חיפה (20:45), במטרה להבטיח לכולם הגעה נעימה והנאה רבה ככל האפשר.

שוטרי משטרת ישראל יפרסו החל משעות אחר הצהריים באצטדיון ומחוצה לו לטובת שמירה על הסדר והביטחון, הסדרת והכוונת התנועה.

לרשות אוהדי בית"ר ירושלים יעמדו חניונים מהם יופעל מערך היסעים (חינם) אשר יחזיר את האוהדים גם בסיום המשחק: בייט, הרצל רכבת, גן תנכ"י, הדסה עין כרם. גם חניון הגן הטכנולוגי (גט"י) מלחה יפתח לרשות האוהדים.

לא תתאפשר חניית כלי רכב פרטיים לאורך צירי התנועה. כלי רכב שיחנו שלא כחוק, יחסמו צירי תנועה ויסכנו הולכי רגל ומשתמשי הדרך – יגררו.

 

שערי האצטדיון יפתחו החל מהשעה 18:00 והקהל מתבקש להקדים את הגעתו על מנת למנוע עומסי תנועה בצירים המובילים לאצטדיון ועומסים בשערי הכניסה.

בכניסה למתחם האיצטדיון יתבצע בידוק קפדני לכלל האוהדים. לא תתאפשר הכנסת כלי נשק, למעט שוטרים בעלי אמצעי זיהוי מקובלים. לא תתאפשר כניסה של אוהדים שיגיעו למקום כשהם תחת השפעת אלכוהול. לא יתאפשרו כל גילויי אלימות בתחומי האצטדיון ומחוצה לו, קריאות גזעניות או פגיעה ברכוש. המשטרה תנקוט באפס סובלנות כלפי המעורבים באירועים אלו.

משטרת ישראל תפעל לפני ובמהלך המשחק במטרה למנוע עבירות 'ספסרות' הפוגעות באופן ישיר הן בכיסם של המארגנים והן בכיסם של האוהדים שומרי החוק. כמו כן, תפעל המשטרה כדי למנוע כניסה מכל אוהד שרכש כרטיסים ליציע שלא הוקצה לקבוצתו ותוציא מהאיצטדיון מי שישב ביציע שאינו של הקבוצה אותה הוא אוהד. אנו קוראים לקהל האוהדים המגיע למגרש, לנהוג בסבלנות, להישמע להוראות השוטרים, וליהנות מחוויית ספורט חגיגית ותרבותית.

המשטרה תציב שוטרים גלויים וסמויים לשמירה על הסדר והאבטחה, תפעל בנחישות ותגלה אפס סובלנות כנגד מי שיפרו אשר את הסדר. כמו כן, חל איסור על הפעלת רחפניים במהלך המשחק.

מוקד המידע 110 של משטרת ישראל עומד לרשות הציבור למענה לפניות.

ההתאחדות מבקשת להזכיר כי הירידה לכר הדשא בכל שלב של המשחק ולאחריו אסורה ועלולה להוביל להעמדה לדין, ובכלל זה ביטול הזכייה בגביע.

רכבת ישראל תתגבר את מערכי הרכבות לירושלים ביום המשחק. מי שמעוניינים להמשיך לתחנות הצפוניות/דרומיות לתל אביב, ירדו בתל אביב ויחליפו לרכבות הלילה. מידע על רכבות הלילה באתר רכבת ישראל.

ביום המשחק יפתחו הקופות ביציע המזרחי לטובת איסוף כרטיסים החל מהשעה 12:00.

IMG-20180506-WA0126 WhatsApp Image 2018-04-17 at 15.07.24