תיקו 0:0 בין בית"ר לסכנין בטדי

תיקו 0:0 בין בית"ר לסכנין בטדי

כתב: hagar


תיקו שני ברציפות בין שתי הקבוצות שלא הצליחו למצוא את השער, בניון רשם החמצה בדקה ה-85, עותמאן הורחק דקה לאחר מכן. במחזור הבא: הפועל ת"א בחוץ


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים ובני סכנין נפרדו אמש (ראשון) ב-0:0 באצטדיון טדי, זאת במסגרת המחזור ה-28 בליגת העל והמשחק השני בפלייאוף התחתון.

מי שחזרו להרכב היו אור אינברום בהתקפה שהחלים מפציעה ושמואל שיימן שחזר להגנה. מנגד סכנין הגיעה לטדי עם מאמן חדש על הקווים וחמישה שחקני הגנה.

השחקנים בתחילת המשחק (ינון פוקס)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח בצורה הססנית מצד שתי הקבוצות ודקות רבות התנהל במרכז המגרש, כאשר שתיהן מתקשות לצאת קדימה. בדקה ה-11 איינבינדר עם בעיטה ראשונה למסגרת מ-25 מטרים מן השער, אולם שוער סכנין היה מוכן וקלט את הכדור. בדקה ה-23 שוב זה היה איינבינדר עם בעיטה חזקה מרחוק, אך פעם נוספת קנדיל לקח את הכדור. מנגד, ראדי בדקה ה-24 ניסה גם הוא לבעוט מרחוק וסחט הדיפה טובה מניצן. 0:0 במחצית.

איינבינדר בוער (ינון פוקס)

איינבינדר עם הכדור (ינון פוקס)

מחצית שנייה

חמש דקות מפתיחת המחצית גאדיר המחליף כבר מצא את עצמו לבד מול ניצן, אבל מיהר לבעוט והשוער היה ערני וקלט את הכדור. בדקה 55 בניון נכנס במקומו של אינברום. הקשר הוותיק סידר מצב מצוין לזהבי בדקה ה-75 שבעט בסיבוב לרשת החיצונית.

בניון בפעולה (ינון פוקס)

בניון בפעולה (ינון פוקס)

את ההחמצה הגדולה של המשחק רשם בניון בדקה 85 כאשר השתלט על כדור ברחבה, חלף על פני קנדיל אך בעט את הכדור מעל למסגרת ופספס הזדמנות לשער. ארבע דקות לסיום המחצית עותמאן ספג את הכרטיס הצהוב השני שלו והותיר את סכנין בעשרה שחקנים. 0:0 בסיום.

yf-53 בניון בפעולה (ינון פוקס) השחקנים בתחילת המשחק (ינון פוקס) איינבינדר בוער (ינון פוקס)