תיקו נוסף: בית"ר ירושלים מסיימת ב-1:1 מול קריית שמונה

תיקו נוסף: בית"ר ירושלים מסיימת ב-1:1 מול קריית שמונה

כתב: hagar


הקבוצה פתחה את המשחק בסערה עם שער נפלא של קלאודיו (8) בבעיטה חופשית ואף יכלה להגדיל את התוצאה, אבל שער שוויון של שובל גוזלן (48) עפ פתיחת המחצית השנייה קבע חלוקת נקודות בטדי


מאת רועי נעים


לאחר התיקו 3:3 במחזור שעבר מול הפועל חיפה התייצבה בית"ר למשחק בית נוסף, הפעם מול הפועל קריית שמונה. גילי לבנדה החליט לעלות במערך של 4-3-3 כאשר גולדברג וכחילה החליפו בהגנה את הייסטר וקונטה המורחקים. את החלק ההתקפי תפסו ז'אורז'יניו, עזרא ושכטר, ששב ל-11 אחרי שבועיים של היעדרות מההרכב הפותח עקב פציעה. מן העבר השני, הגיעו החניכים של חיים סילבס כשהם במומנטום טוב, לאחר שניצחו 1:3 את מכבי פתח תקווה.

שחקני בית"ר חוגגים

שחקני בית"ר חוגגים

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח טוב מבחינתה של בית"ר כשכבר בדקה הראשונה חן עזרא קיבל כדור באגף ימין, חתך למרכז ובעט מחוץ לרחבה אבל הכדור הלך מעל השער של איתמר ניצן. כעבור 7 דקות הלחץ הבית"רי עשה את שלו כאשר מתפרצת של בית"ר נעצרה בעבירה 25 מטרים מהשער. אל הכדור ניגש קלאודיו שסיבב לפינה הקרובה ולרשת. 0:1 צהוב שחור.

קלאודיו כובש

קלאודיו כובש

הקבוצה לא הורידה את הרגל מהגז ויכלה להכפיל את היתרון כשאיתי שכטר ניצל טעות בהגנת האורחים, דהר לכיוון השער אבל מעד בתוך הרחבה ופספס הזדמנות לכבוש את השני של בית"ר. בית"ר המשיכה ללחוץ וניצלה עורף חשוף מצד הגנת ק"ש כשז'אורז'יניו נכנס עם הכדור לרחבה ובמקום לבעוט העדיף לפרגן לחן עזרא שאמנם כבש מול שער חשוף אבל מעמדת נבדל. 0:1 זוהי גם תוצאת המחצית.

זאורזיניו וקלאודיו חוגגים

ז'אורז'יניו וקלאודיו חוגגים

מחצית שנייה

מי שפתחו טוב את החצי השני היו דווקא האורחים כאשר בדקה ה-48 כדור קרן של נייג'ל הסלביינק הגיע לראשו של שובל גוזלן שנגח מקרוב פנימה את השוויון. בית"ר ניסתה להשיב את היתרון כאשר שכטר מסר לעזרא בתוך הרחבה והאחרון בעט בשמאל כדור שפגע בהגנת ק"ש ולקרן. מספר דקות לאחר מכן היה זה שכטר שקיבל כדור נפלא מז'אורז'יניו בתוך הרחבה ובעט החוצה. האורחים, שהשתלטו על המשחק הגיעו גם הם למספר מצבי כיבוש כאשר דידייה ברוסו החמיץ מצב קורץ לשער מתוך הרחבה והשאיר את התוצאה על כנה.

זאורזיניו וקלאודיו חוגגים קלאודיו כובש שחקני בית"ר חוגגים b4a66a1a-e73a-4fe8-b33b-92ee2e538cad