תומר כרמל מונה למנהל מחלקת הנוער של המועדון

תומר כרמל מונה למנהל מחלקת הנוער של המועדון

כתב: hagar


ממשיכים לעבות את צוות הנוער: המנכ"ל לשעבר של קבוצת עירוני מודיעין יצטרף לבית"ר ירושלים וינהל את המחלקה. מוני ברוש: "בטוחים שביחד עם הצוות הנוכחי של מחלקת הנוער הוא יצעיד את המחלקה למקומות הראויים לה"


מאת מערכת האתר הרשמי


מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים שמח להודיע על מינויו של תומר כרמל למנהל מחלקת הנוער של המועדון.

תומר כרמל (42) ששימש כמנכ"ל מועדון הכדורגל "עירוני מודיעין" והפך את מחלקת הנוער שלה לאחת המחלקות המתפתחות והמובילות בישראל, מצטרף למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים וינהל את המחלקה.

כרמל, בעל חברה לאחזקת מבנים, נשוי פלוס 3 הגיע למודיעין לפני ארבע שנים, ובתקופתו עשתה מחלקת הנוער של מודיעין קפיצה גדולה קדימה, כאשר היא מונה כיום כ-1500 כדורגלנים, הכוללת 17 קבוצות בליגות הסדירות של ההתאחדות. כמו כן ישנו גם מערך חוגים, בית ספר לכדורגל וקבוצת נשים הפועלים בשני מתקנים מטופחים.

כרמל אשר השתלם במהלך השנים במספר מועדונים בגרמניה, שם דגש במהלך שנותיו במודיעין על מקצוענות ושיטות אימון מתקדמות, לצד שמירה על ערכי ספורט חינוך והגינות.

מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים מונה כמאות ילדים, נערים ונוער. במחלקה ישנן תשע קבוצות המשתתפות בליגה סדירה ועוד שתי קבוצות "צו פיוס". כמו כן, ישנו בית ספר לכדורגל המקיים פעילות בתחומי מתחם האימונים בבית וגן. חלק מפעילות המחלקה מצויה גם בבתי הספר הפזורים ברחבי הארץ כגון בית שמש, שיתופי פעולה והקמת בתי ספר לכדורגל בעוטף עזה, חבל לכיש ונכונים להקמה עוד שלוחות במקומות נוספים בפריפריה הקרובה והרחוקה.

מנכ"ל המועדון מוני ברוש: "אנו שמחים לצרף את תומר כרמל למערכת ואנו בטוחים שביחד עם הצוות הנוכחי של מחלקת הנוער הוא יצעיד את המחלקה למקומות הראויים לה, ויעמוד ביעדים שהצבנו לו"

תומר כרמל אמר לאתר הרשמי: "אני רוצה להודות להנהלת עירוני מודיעין על שנים נפלאות וכעת אני פונה כעת לאתגר חדש. אני מודה לראשי בית"ר ירושלים על האמון בי. בית"ר ירושלים זה מועדון מוביל וגדול בכדורגל הישראלי. מצפה לנו עבודה רבה וביחד נפעל להצעדת המועדון קדימה".

f2787f0c-efa8-45fb-8841-f4ffad9d89d3