שמח ומבדח: הפנינג פורים שכולו מהלב

שמח ומבדח: הפנינג פורים שכולו מהלב

כתב: hagar


ההוראות הטקטיות והבעיטות לשער הוחלפו הערב במתחם בין וגן בצהלות שמחה של מאות ילדים מאושרים, שנהנו מהפנינג פורימי בצהוב-שחור, במסגרת פעילות "בית"ר עושה מהנשמה"


היום התקיים במתחם בית וגן הפנינג פורים חגיגי, שכולו תרומה לילדים בהם המועדון תומך במהלך השנה: ילדי שלוה – מרכז לטיפול בילדים עם מוגבלויות, בית הילד – פנימייה המיועדת לילדים בסיכון שנולדו לתוך מציאות חיים מורכבת, מועדונית אגרון מעמותת "יד רחל" המתמחה בטיפול בילדים במצבי סיכון ומשפחותיהם ומועדונית עיר גנים עמותת בית לכל ילד המעניקה מעטפת טיפולית לילדים ומשפחות בסיכון. ההפנינג הופק בשיתוף פעולה עם עמותת נ.כ.ח (נתינה כדרך חיים) שמפעילה את תכנית "סח"י" (סיירת חסד ייחודית).

 

(ארנון בוסאני)

(ארנון בוסאני)

שחקני הקבוצה פעלו יד ביד יחד עם הנערים והבוגרים של "סח"י" כדי להפעיל תחנות ספורט לילדים. בנוסף, הוקמו עמדות איפור, בלונים, מגנטים, פופקורן, צמר גפן מתוק וגלידות.

ARNO7867

מאור בוזגלו עם חניך של סח"י (ארנון בוסאני)

בכניסה לאירוע קיבל כל אחד מהילדים חולצה ומסכה לפורים של אחד משחקני בית"ר ירושלים, בתוספת משלוחי מנות ברוח החג, שנאספו במהלך השבוע האחרון על ידי כלל שחקני מחלקת הנוער, ונארזו בידי שחקני קבוצת נערים ג' של המאמן אסי ברוכיאן.

במהלך ההפנינג התנגנו שירי פורים, הילדים הסתובבו בין התחנות השונות שאוישו בשחקני הקבוצה הבוגרת ונהנו מרוח החג המתקרב.

(ארנון בוסאני)

(ארנון בוסאני)

אנחנו רוצים להודות לאושרי קריאף רכז בוגרים של סח"י מעמותת נ.כ.ח, לעדי וירון פרץ מ"המתנות שלי" על הפרסים, לאבי אזולאי מחברת "רם שן" על ההסעות, לערן קדמן מ"דפוס 2000" על המסכות, לשמי יעקבי על הממתקים, לעופר אטיה מ"סלא דיגיטל" על החולצות, למאיר מחברת "פרוטקט" על האבטחה, לענבל גניש קדושים מ"ענבלון" על הבלונים, ל"זיסלק" (סניף הרבוע היהודי) על הגלידות, לטל אברהם מ"שוקולטה" על השערות סבתא והפופקורן, לעדי יהודה מ"סילבר הפקות" צלם המגנטים ולכל לוחמי החסד של סח"י שבאו ונתנו את הלב.

טל כחילה עם הילדים (ארנון בוסאני)

טל כחילה עם הילדים (ארנון בוסאני)

טל כחילה עם הילדים (ארנון בוסאני) (ארנון בוסאני) (ארנון בוסאני) ARNO7919 ARNO7867 ARNO7791 ARNO7862