שחקני בית"ר ביקרו בשערי צדק, ורד: מקבלים פרופורציה לדברים החשובים בחיים

שחקני בית"ר ביקרו בשערי צדק, ורד: מקבלים פרופורציה לדברים החשובים בחיים

כתב: hagar


כמיטב המסורת: שחקני הקבוצה התייצבו היום (שלישי) מיד לאחר האימון בבית החולים שערי צדק והעניקו חבילות שי לילדי מחלקת המיון החדשה. הקפטן: "הבריאות זה הדבר החשוב ביותר ומי כמוני יודע זאת"


מאת מערכת האתר הרשמי


שחקני הקבוצה והצוות המקצועי הגיעו בצהריים לבקר במחלקת הילדים במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים.

השחקנים עברו בין מחלקת המיון החדשה למחלקת הילדים אליה מגיעים ילדים לאשפוז יום לצורך טיפולים בהתמודדות עם מחלות כרוניות, וחילקו לילדים מתנות מטעם המועדון.

צילום: ארנון בוסאני

שחקני בית"ר בשערי צדק (ארנון בוסאני)

קפטן הקבוצה עידן ורד: "הביקורים וההגעה לבית החולים מהווים עבורנו נחיתה למציאות וקבלת פרופורציה לדברים החשובים לחיים – הבריאות זה הדבר החשוב ביותר ומי כמוני יודע זאת, כשאני רואה את הילדים הגיבורים פה ומה שהם ובני המשפחה שלהם עוברים אני מתמלא הערצה, כמוני גם החברים שלי לקבוצה. יש אלמנט מחזק במפגשים הללו שמאזן את התחושות הפחות טובות מהעולם שלנו, אצלנו ניתן לתקן אם עשית תוצאה פחות טובה, עבור הילדים התוצאה החשובה היא להמשיך להילחם ולהאמין ואנחנו כאן לחזק אותם ובאותה הנשימה לקבל מהם כוחות וחיזוק. העיניים של הילדים כאן נדלקות כשבאים להעניק להם תשומת לב, זה כבוד גדול עבורנו ומסורת מבורכת שהמועדון והנהלת שערי צדק רקמו".

במהלך הביקור פגשו השחקנים את שגיא הגיבור, ילד העובר טיפולים כימותרפיים, אוהד הקבוצה שביקש לעודד את השחקנים ואיחל להם בהצלחה לקראת המשחק החשוב מול מכבי תל אביב במסגרת גביע המדינה במוצאי השבת הקרובה. המפגש עם שגיא היה מרגש לשני הצדדים והשחקנים בקשו להצטלם אתו.

שגיא הגיבור עם שחקני הקבוצה צילום: ארנון בואני

שגיא הגיבור עם שחקני הקבוצה (ארנון בוסאני)

תודה רבה לעדי וירון פרץ מחברת "המתנות שלי" אשר תורמים בכל שנה מתנות עבור הילדים במרכז הרפואי שערי צדק.

שגיא הגיבור עם שחקני הקבוצה צילום: ארנון בואני צילום: ארנון בוסאני ARNO4836 צילום: ארנון בוסאני