שון גולדברג לקראת הפועל חיפה: מדברים על לחץ, אבל זה לחץ מהסוג שאנחנו אוהבים

שון גולדברג לקראת הפועל חיפה: מדברים על לחץ, אבל זה לחץ מהסוג שאנחנו אוהבים

כתב: hagar


לאחר הניצחון על מכבי תל אביב במחזור הקודם, כשהפער מהמקום הראשון עומד כרגע על ארבע נקודות, תצא בית"ר למשחק חוץ קשה מחר (שני, 21:00) בסמי עופר מול האדומים מהכרמל. בני בן זקן: "שיחקנו נגדם פעמיים השנה, ואנחנו יודעים שפשוט זה לא יהיה"


מאת רועי נעים


בית"ר ירושלים תתארח מחר בסמי עופר אצל הפועל חיפה, זאת במסגרת המחזור ה-31 של ליגת העל. כנהוג, כינסה הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק בה לקחו חלק מאמן הקבוצה בני בן זקן והמגן שון גולדברג.

בן זקן התייחס להתמודדות ואמר: "אנחנו חושבים בעיקר על המשחק הקרוב שלנו, מה שאנחנו עושים כל העונה, מתמקדים בתוצאות שלנו ומבינים שהן אלו שיוכלו לקדם אותנו בצורה הטובה ביותר"

מצבו של איתי שכטר: "כמובן שפה לא נתייחס לנושאים האלה, בסופו של דבר נגיע למשחק במטרה להמשיך לצבור נקודות ולהשתפר ממשחק למשחק. לא מדברים כאן על הרכבים".

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

מצב הפצועים בסגל כגון מרסל הייסטר וז'אורז'יניו: "הסגל שלנו יהיה די מלא, לגבי שניהם יש לנו מחשבה להיות זהירים, לדעת בדיוק מתי לשלב אותם, נראה, כל אימון אנחנו מרגישים אותם".

היריבה הפועל חיפה: "הם קבוצה טובה, שנמצאת לאורך כל העונה במקום שהיא נמצאת בזכות, הם שמרו על יציבות. שיחקנו נגדם פעמיים השנה, ואנחנו יודעים שפשוט זה לא יהיה, אבל מבחינתנו נגיע מוכנים ומרוכזים לקראת המשחק. מכירים אותם, מכבדים את היריבות".

חן עזרא מול דור מלול (ליאת אבשלומי)

חן עזרא מול דור מלול במשחק הקודם בסמי עופר (ליאת אבשלומי)

שון גולדברג אמר: "מדברים על לחץ, אבל זה לחץ מהסוג שאנחנו אוהבים, אנחנו לא מסתכלים על הקבוצות סביבנו, אנחנו מסתכלים בעיקר על עצמנו. אנחנו עושים עונה מצוינת וחשוב לנו להמשיך אותה בדרך הכי טובה שאפשר. יש לנו משחק נגד הפועל חיפה וננסה לעשות את המרב".

תארים: "בשביל זה אנחנו משחקים כדורגל, אבל ההסתכלות היא כל פעם למשוכה הקרובה אלינו, והפעם זה הפועל חיפה ונעשה את ההכנה הכי טובה למשחק הזה, נקווה שידינו תהיה על העליונה".

שון גולדברג במסיבת העיתונאים

שון גולדברג במסיבת העיתונאים

מפגש כפול מולם: "המשחק בגביע עוד רחוק, יש כמה משחקים לפני כן וצריכים להסתכל על המשחק הקרוב שלנו, אחרי זה נשב פה ונדבר על הגביע".

חוזים לעונה הבאה: "אנחנו מתעסקים בפן המקצועי, כשחקנים מקצוענים צריכים להיות כמה שיותר טובים על הדשא במיוחד בשלב הזה של העונה. לא מתעסקים במסביב, אך ורק בעיקר".

בני בן זקן במסיבת העיתונאים שון גולדברג במסיבת העיתונאים 3e83c267-fc2d-451b-8ed6-11e7f1133d5a