שבת ב-20:30: בית"ר תתארח אצל הפועל עכו

שבת ב-20:30: בית"ר תתארח אצל הפועל עכו

כתב: hagar


לאחר התיקו 2:2 מול הפועל באר שבע, תצא הקבוצה למשחק חוץ מול האחרונה בטבלה. חן עזרא שמתח את המפשעה ייעדר, כמו גם מיקי סירושטיין שירצה עונש הרחקה. בני בן זקן: "אנחנו עושים הרבה מאמצים לשמור על הרכב שרץ, אבל לפעמים יש דברים שלא תלויים בנו"


מאת רועי נעים


בית"ר ירושלים תתארח אצל הפועל עכו למשחק במסגרת המחזור ה-12 של ליגת העל. הקבוצה מהצפון, שנמצאת במקום האחרון בטבלה תגיע להתמודדות לאחר שהפסידה במחזור הקודם 1:0 למכבי פתח תקווה, ובמהלך השבוע הופחתו ממאזנה שתי נקודות לאחר ששיתפה שישה זרים באותו משחק, שהפך גם להפסד טכני 3:0.

מנגד, יגיעו החניכים של בן זקן מהמקום השלישי בטבלה אחרי התיקו 2:2 הדרמטי מול הפועל באר שבע. חן עזרא שנפצע בתחילת המשחק ייעדר, עידן ורד גם הוא לא ייקח חלק במשחק עקב מחלה. מיקי סירושטיין, שהורחק במשחק מול ב"ש לא יהיה בסגל.

L.A00146

בני בן זקן וגיל לבנדה

במסיבת העיתונאים שהתקיימה היום (חמישי) התייחס מאמן הקבוצה בני בן זקן למשחק מול הפועל ב"ש ואמר: "באופן כללי פתיחת המשחק נגד באר שבע לא הייתה טובה. אבל זה לא בהכרח שאם אתה פותח לא טוב, המשחק הולך נגדך. בחצי השני עשינו שינוי והיינו הרבה יותר טובים. ידענו שככל שהדקות יעברו הדקות יגיעו אלינו" בנוסף התייחס בן זקן למשחק הקרוב מול עכו כשאמר: "אנחנו עושים הרבה מאמצים לשמור על הרכב שרץ, אבל לפעמים יש דברים שלא תלויים בנו. גם עידן ורד לא שיחק וגם חן עזרא נפצע נגד ב”ש ובכל זאת הצלחנו להעמיד הרכב טוב. השחקנים שמקבלים הזדמנויות צריכים להוכיח את עצמם. נראה בדיוק איך נשחק, נדע להיערך נכון. אני מאוד אשמח אם שחקן יקבל הזדמנות ויוכיח שהוא ראוי לה".


 כרטיסים למשחק ניתן להשיג דרך אתר לאן, לרכישה לחצו כאן


 

 

 

L.A00146