לוי, בוזגלו וטיירה חתמו רשמית, הקבוצה הצטלמה למדיה דיי של המנהלת

לוי, בוזגלו וטיירה חתמו רשמית, הקבוצה הצטלמה למדיה דיי של המנהלת

כתב: hagar


לאחר שהושג עימם סיכום עקרוני, שלושת השחקנים הגיעו למתחם האימונים בבית וגן, חתמו על החוזה שלהם במועדון והצטרפו לאימונים. שחקני הקבוצה הצטלמו ל-Media Day של מנהלת הליגות לכדורגל


מאת רועי נעים
צילום ארנון בוסאני


מסע הרכש בבירה נמשך. ערן לוי, מאור בוזגלו ואפונסו טיירה חתמו רשמית על החוזים שלהם במועדון והצטרפו לטל בן חיים הבלם שחתם בשבוע שעבר.

לוי, שזוהי קדנציה שלישית שלו במועדון, חוזר לבית וגן אחרי חמש עונות במכבי נתניה, אותה הצעיד לפני שנתיים לליגת העל. בעונה שעברה כיכב לוי במדי נתניה, אותה הוביל לפלייאוף העליון כאשר כבש 10 שערים בכל המסגרות. ערן חתם בבית"ר לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

ערן לוי במדיה דיי (ארנון בוסאני)

ערן לוי במדיה דיי (ארנון בוסאני)

בוזגלו בן ה-30, סיים בימים אלו את השיקום בברכו ומצטרף למועדון בו שיחק בקבוצת הילדים. בעונה שעברה מאור החלים מפציעה קשה בברך וחתם במכבי חיפה, לאחר מכן נפצע גם במדים הירוקים וכעת לאחר שיקום ארוך חסר פשרות בוזגלו חוזר לאט לאט לכשירות, וחתם במועדון לעונה אחת.

טיירה, הפורטוגלי בן ה-26 אשר שיחק בעירוני קריית שמונה בעונה החולפת, מתפקד כקשר אחורי בעל אופי הגנתי. הקשר חתם על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת, והוא יחזק את הקישור של גיא לוזון.

ARNO7713

וארן, אינברום, בריהון וסאבו (ארנון בוסאני)

בינתיים, כחלק מההכנות לפתיחת העונה הגיעו שחקני הקבוצה ליום המדיה של מנהלת הליגות, היה כיף במיוחד, את התוצאות תראו בהמשך.

ערן לוי במדיה דיי (ארנון בוסאני) ARNO7713 ARNO7661 גגגג