רק תיקו: בית"ר ומכבי חיפה נפרדו ב-1:1 בטדי

רק תיקו: בית"ר ומכבי חיפה נפרדו ב-1:1 בטדי

כתב: hagar


למרות שליטה ברוב שלבי המשחק ועליונות מספרית, כל קבוצה לקחה נקודה. וארן (45) כבש ראשון, רז מאיר (45+2) השווה על סף המחצית. במחזור הבא: הפועל ב"ש בטרנר


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים פספסה אתמול הזדמנות לעשות צעד נוסף אל עבר המקום בפלייאוף העליון, אחרי שנפרדה ב-1:1 מול מכבי חיפה בטדי, זאת במסגרת המחזור ה-22 בליגת העל.

התצוגה המרהיבה של אוהדי בית"ר (ינון פוקס)

התצוגה המרהיבה של אוהדי בית"ר (ינון פוקס)

מי שחזר להרכב היה אור זהבי שלא שיחק בניצחון על בני יהודה עקב צהובים ופתח ב-11 על חשבונו של טל כחילה. גם אופיר קריאף קיבל את חולצת ההרכב ופתח בקישור במקומו של איינבינדר המוצהב. מן העבר השני מרקו בלבול הציב את עוואד, רוקאביצה וסלליך בחוד החיפאי.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

50 שניות בלבד מן הפתיחה ובית"ר ספגה מכה קשה כאשר אנטואן קונטה הרגיש כאבים בשריר התאומים, מה שאילץ את קלינגר לבצע חילוף בשלב מוקדם של המשחק.

בדקה השמינית סלליך התנהל עם הכדור במחצית המגרש של בית"ר ובעט בשמאל מ-25 מטרים, אך ניצן הגיב טוב והדף את הכדור. שלוש דקות לאחר מכן בעיטה חופשית של רוקאביצה שפשפה את הקורה והלכה החוצה.

איתמר ניצן (ינון פוקס)

איתמר ניצן (ינון פוקס)

בדקה ה-19 קהלי שתי הקבוצות התאחדו לדקת מחיאת כפיים מרגשת לזכרה של אורי אנסבכר הי"ד שנרצחה בפיגוע בסוף השבוע האחרון בירושלים.

טקס מחיאות הכפיים לזכרה של אורי אנסבכר הי"ד (ינון פוקס)

טקס מחיאות הכפיים לזכרה של אורי אנסבכר הי"ד (ינון פוקס)

בית"ר מצידה יצאה קדימה ובדקה ה-23 בעיטה של סירושטיין שהצטרף להתקפה, לא הייתה מספיק מדויקת וחלפה ליד הקורה של חיימוב. בדקה ה-39 מכבי חיפה נותרה בעשרה שחקנים אחרי שג'ורג' מנדז'ק ביצע עבירה על יוסי בניון במרכז המגרש, וליאני שלף לו את הצהוב השני.

בית"ר ניצלה מהר מאוד את היתרון המספרי ובדקה ה-45 עלתה על לוח התוצאות. שיימן חטף כדור באגף שמאל והעביר רוחב נהדר לאנתוני וארן, שהמשיך בנגיעה ברגל שמאל היישר לרשת של חיימוב. 0:1 בית"ר.

אנתוני וארן חוגג (ינון פוקס)

אנתוני וארן חוגג (ינון פוקס)

היתרון של הצהובים-שחורים לא החזיק הרבה זמן ושתי דקות בלבד אחרי השער של וארן הגיע השוויון של האורחים. סלליך פרץ באגף ימין והעביר רוחב לרז מאיר, שמקרוב גלגל פנימה. 1:1 במחצית.

מחצית שנייה

החצי השני התאפיין בשליטה של בית"ר כאשר מכבי חיפה בנתה בעיקר על התקפות מתפרצות. בדקה ה-55 בוזגלו פרץ נהדר באגף ימין והגביהה כדור לתוך הרחבה, אך וארן שלא ראה את פלומין מגיע מאחוריו נגח החוצה. בדקה ה-64 שוב בוזגלו, הפעם הקשר ניסה את מזלו עם בעיטה חזקה 20 מטר אלכסונית מהשער, אבל חיימוב הגיב טוב והדף.

מאור בוזגלו מגביהה (ינון פוקס)

מאור בוזגלו עם הכדור (ינון פוקס)

שלוש דקות חלפו ושוב בית"ר נכנסה לרחבה של חיימוב. פלומין מסר לשיימן באגף שמאל והמגן ניסה לעבור את מבוקה שהכשיל אותו, אך ליאני בחר שלא לשרוק לפנדל.

בדקה ה-77 מיחאי וודוץ שעלה להופעת בכורה 10 דקות קודם לכן, הגיע ראשון להגבהה של בוזגלו אבל הנגיחה של הרומני ננעצה במשקוף. ניסיון נוסף של יוסי בניון בדקה ה-84 עם בעיטה מחוץ לרחבה, לא צלח אחרי שחיימוב קלט בקלות. 1:1 בסיום וחלוקת נקודות בטדי.

מיחאי וודוץ בהופעת בכורה (ינון פוקס)

מיחאי וודוץ בהופעת בכורה (ינון פוקס)

אנתוני וארן חוגג (ינון פוקס) טקס מחיאות הכפיים לזכרה של אורי אנסבכר הי"ד (ינון פוקס) מיחאי וודוץ בהופעת בכורה (ינון פוקס) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס) התצוגה המרהיבה של אוהדי בית"ר (ינון פוקס) מיקי סירושטיין עם הכדור (ינון פוקס) מאור בוזגלו מגביהה (ינון פוקס) איתמר ניצן (ינון פוקס) אנתוני וארן חוגג (ינון פוקס)