רק נקודה: בית"ר והפועל חיפה נפרדו ב-0:0

רק נקודה: בית"ר והפועל חיפה נפרדו ב-0:0

כתב: hagar


שתי הקבוצות לא הצליחו למצוא את השער ולא הגיעו למצבים מסוכנים מול השער, בעיטה חופשית של בוזגלו פגעה במשקוף. עוד שבועיים: סכנין בטדי


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים והפועל חיפה נפרדו אמש (ראשון) ב-0:0 באצטדיון סמי עופר, זאת במסגרת המחזור ה-27 בליגת העל והראשון בפלייאוף התחתון.

על הקווים עמד ניסן יחזקאל, במקום קלינגר המתאושש ממצבו הרפואי, שהחזיר לקישור את בוזגלו לאחר ההרחקה משלושת המשחקים האחרונים. מנגד רן קדוש עמד בשער של חיפה במקום שטקוס שנותר על הספסל.

שחקני בית"ר לפני המשחק (ינון פוקס)

שחקני בית"ר לפני המשחק (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

במהלך המחצית הראשונה שתי הקבוצות לא הגיעו למצבים משמעותיים, לקראת סוף המחצית בדקה ה-42 מאור בוזגלו בעט כדור חופשי שעבר את החומה ופגע במשקוף של רן קדוש. 0:0 במחצית.

בוזגלו בועט (ינון פוקס)

בוזגלו בועט (ינון פוקס)

מחצית שנייה

גם החצי השני לא התעלה לרמות גבוהות. בדקה ה-58 גיא חדידה עם בעיטה חזקה מרחוק, ניצן הגיב טוב, ומתן חוזז הגיע ראשון לריבאונד אבל שלח את הכדור החוצה. בתוך תוספת הזמן בריהון הכניס כדור מצוין לורד, אבל האחרון גלגל כדור חלש שקדוש קלט. 0:0 בסיום.

איינבינדר מול אראל (ינון פוקס)

איינבינדר מול אראל (ינון פוקס)

ניסן יחזקאל אמר בסיום: "השחקנים לא איבדו עניין בפלייאוף התחתון. זרקתי הכל בחלק הקדמי ושום דבר לא עזר. בהתחשב בשבוע האחרון, ניקח את הנקודה הזו ונמשיך הלאה. היינו צריכים לסכן יותר את השער, מהתיקו הזה אני לוקח רק את הנקודה. מול סכנין נהיה חייבים לנצח עבור המועדון כדי להבטיח את ההישארות בליגה”.

בית"ר כבר עם משחק שלישי ללא ניצחון ומדורגים במקום ה-12 עם 30 נקודות, במרחק 8 נקודות מהקו האדום. לאחר פגרת הנבחרת בית"ר תפגוש את בני סכנין (31.3, 20:30) למשחק שבו ניצחון של הצהובים-שחורים יבטיח לה כנראה הישארות בליגה ומצד שני, יחרוץ את גורלה של בני סכנין לירידת ליגה.

איינבינדר מול אראל (ינון פוקס) בוזגלו בועט (ינון פוקס) שחקני בית"ר לפני המשחק (ינון פוקס) yf-46