רביעיית הכובשים: בית"ר הביסה 1:4 את מכבי פ"ת. פלומין, וארן, כחילה וזהבי כבשו

רביעיית הכובשים: בית"ר הביסה 1:4 את מכבי פ"ת. פלומין, וארן, כחילה וזהבי כבשו

כתב: hagar


לאחר הניצחון על הפועל ת"א, הקבוצה השיגה שלוש נקודות כשניצחה את הכחולים ממלאבס. פרדי פלומין (14), אנתוני וארן (58), טל כחילה (93) ואור זהבי (95) קבעו את תוצאת המשחק. במחזור הבא: מתארחים בקריית שמונה


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים גברה אמש (שבת) 1:4 על מכבי פ"ת, זאת במסגרת המחזור ה-30 בליגת העל, הבטיחה באופן מעשי את הישארותה בליגת העל ועלתה למקום הראשון בפלייאוף התחתון.

ניסן יחזקאל עשה שינוי אחד בהרכב מהמשחק הקודם, כאשר וארן בהתקפה במקומו של אינברום. בניון בסיבוב הופעות אחרון עלה בקישור.

שחקני הקבוצה לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

שחקני הקבוצה לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

 מהלך המשחק

מחצית ראשונה

כבר אחרי שמונה דקות מפתיחת המשחק שוער הכחולים הדף ברשלנות לרגליו של בניון לאחר הרמה של קינדה מצד שמאל, אך הקשר הוותיק לא הצליח לכבוש ונעצר על ידי עידן אהדנני. בדקה ה-14 בית"ר עולה ליתרון לאחר שבניון מצא את פלומין, שביצע דריבל נהדר ושיגר טיל אדיר ממרחק 25 מטרים, כאשר צחי גיגי הצליח להדוף רק למשקוף הפנימי ולרשת. 1:0 לבית"ר במחצית.

פלומין חוגג את השער הראשון (ינון פוקס)

פלומין חוגג את השער הראשון (ינון פוקס)

מחצית שנייה

עשר דקות מתחילת המחצית השנייה קינדה הרים כדור נהדר מצד ימין ומצא את וארן, שנגח ממרחק תשעה מטרים לפינה הימנית ו-2:0 לבית"ר. בדקה ה-61 הצלה נהדרת של ניצן כאשר קאניוק הרים כדור חופשי נהדר מצד ימין ומצא את ראשו של לידור כהן, אך ניצן היה במקום.

בדקה ה-65 בניון נפצע בידו ונאלץ לפנות את מקומו לבריהון לקול תשואות הקהל הצהוב-שחור בטדי. בדקה ה-79 מכבי פ"ת מצמקת את התוצאה ל-2:1, גל שיש הרים כדור מצד שמאל ומצא את ראשו של ארמנדו קופר, שנגח ממרחק חמישה מטרים והכניע את ניצן.

בניון עם הבישול הראשון (ינון פוקס)

בניון עם הבישול הראשון (ינון פוקס)

בתוך תוספת הזמן (92) כחילה ניצל מסירת עומק נהדרת של פלומין, חלף על פני גיגי באלגנטיות מרשימה וגלגל לרשת את השלישי. שתי דקות לאחר מכן זהבי השתלט על כדור בתוך הרחבה לאחר טעות בהגנת מכבי פתח תקווה ובעט מזווית קשה לקורה השמאלית ולרשת את שער הבכורה שלו במדי הקבוצה. 4:1 גדול לבית"ר בסיום.

כחילה וזהבי חוגגים (ינון פוקס)

כחילה וזהבי חוגגים (ינון פוקס)

 

yf-156 כחילה וזהבי חוגגים (ינון פוקס) בניון עם הבישול הראשון (ינון פוקס) פלומין חוגג את השער הראשון (ינון פוקס) שחקני הקבוצה לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס) yf-153