קריית ארבע: בית"ר חזרה מ-2:0 ל-2:4 מטורף מול בני סכנין

קריית ארבע: בית"ר חזרה מ-2:0 ל-2:4 מטורף מול בני סכנין

כתב: hagar


איזה ערב משוגע היה לנו אתמול (שני) בטדי. הקבוצה מהמגזר עלתה ליתרון מהיר מראשו של עטאא ג'אבר והכפילה מרגליו של פיראס מוגרבי. קריאף צימק לקראת הירידה למחצית, וארן, עזרא והייסטר ביצעו את המהפך בחצי השני. בחמישי: שמינית גמר גביע המדינה – הפועל מרמורק מגיעה לטדי


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


אחרי התיקו מול קריית שמונה במחזור שעבר, אירחה בית"ר ירושלים את בני סכנין בטדי למשחק במסגרת המחזור ה-19 של ליגת העל. על הקווים של האורחת ערך טל בנין את הבכורה שלו וקיווה להשיג ניצחון בטדי, אך לחבורה בצהוב שחור היו תוכניות קצת אחרות.

בני בן זקן ביצע שינויים קלים בהרכב והקפיץ את פול אדגר ל-11 לאחר שבמהלך היום התברר כי דוד קלטינס לא יהיה כשיר למשחק, מי שחזר לפתוח בשלישייה הקדמית הוא אנתוני וארן שכבש אמש את שערו העשירי בכל המסגרות. מנגד, טל בנין פתח עם שלישיית בלמים כאשר בחוד ההתקפה הציב את ישראל זגורי.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח טוב עבור סכנין וכבר בדקה הרביעית היא עלתה ליתרון. הגבהה של ואנדרסון לתוך הרחבה מצאה את ראשו של ג'אבר שנגח לרשת של קליימן. בית"ר מנגד ניסתה לחזור מהר למשחק אבל נגיחה של וארן הלכה סמוך למשקוף של קנדיל והחוצה. למרות שליטה של בית"ר בקצב המשחק, הקבוצה לא מצאה את הרשת ונענשה על כך כאשר בדקה ה-37 מוגרבי חטף להייסטר כדור בחלק המגרש של בית"ר, דהר קדימה באגף, חדר לרחבה וניסה להוציא רוחב. למזלו הדיפה של קליימן הלכה לרשת וקבעה 0:2 לסכנין.

אופיר קריאף ברגע הבעיטה

אופיר קריאף ברגע הבעיטה (ליאת אבשלומי)

על אף הפיגור הכפול, בית"ר המשיכה ללחוץ ובדקה ה-43 באה על שכרה. אופיר קריאף שערך בכורה מחודשת בצהוב שחור כשנכנס במקום פול אדגר, החליף מסירות עם ז'אורז'יניו ושכטר ובסופו של דבר בעט מדויק מ-17 מטרים ולרשת. 2:1 במחצית.

קלאודיו וסירושטיין חוגגים עם קריאף

קלאודיו וסירושטיין חוגגים עם קריאף (ליאת אבשלומי)

מחצית שנייה

החצי השני המשיך בדיוק כמו שנגמר הראשון ולאחר שתי דקות בתוך המחצית השנייה הגיע השוויון. הייסטר התנהל עם הכדור באגף שמאל והגביה כדור נהדר לתוך הרחבה, וארן התמקם בדיוק איפה שהוא צריך להיות ובלי שאף אחד שומר עליו נגח לחיבור הרחוק של קנדיל. 2:2 בטדי.

אנתוני וארן נוגח לרשת

אנתוני וארן נוגח לרשת (ליאת אבשלומי)

עם האוכל בא התיאבון, ובדקה ה-52 המהפך הושלם. קריאף מסר לעזרא במרכז המגרש, מספר 18 בצהוב שחור התקדם ומ-20 מטרים הניף רגל שמאל היישר לרשת. שער גדול של עזרא, 2:3 בית"ר.

חן עזרא מפציץ לרשת

חן עזרא מפציץ לרשת (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-67 הגיע הגול הגדול של המשחק. הייסטר קיבל כדור מקלאודיו כ-40 מטרים מהשער של קנדיל, התקדם מעט והוציא מהרגל טיל כמו שרק הוא יודע. הכדור עשה את כל הדרך לחיבורים, טדי באוויר. בית"ר 4, סכנין 2.

שחקני בית"ר חוגגים עם הייסטר

שחקני בית"ר חוגגים עם הייסטר (ליאת אבשלומי)

סכנין עוד ניסתה לחזור למשחק אבל ישראל זגורי פספס הזדמנות לכבוש כשמצא את עצמו מול שער ריק ובעט החוצה.

שחקני בית"ר חוגגים בסיום

שחקני בית"ר חוגגים בסיום (ליאת אבשלומי)

קלאודיו וסירושטיין חוגגים עם קריאף שחקני בית"ר חוגגים בסיום L.A00346 שחקני בית"ר חוגגים עם הייסטר חן עזרא מפציץ לרשת אנתוני וארן נוגח לרשת אופיר קריאף ברגע הבעיטה עוד משחק ליגה (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי) L.A00007