קריאף לקראת מכבי ת"א: אם נעשה תוצאות טובות אז הכל אפשרי, כולם יודעים את חשיבות הקהל

קריאף לקראת מכבי ת"א: אם נעשה תוצאות טובות אז הכל אפשרי, כולם יודעים את חשיבות הקהל

כתב: hagar


לקראת המשחק החשוב מול הצהובים כחולים מת"א (שני, 21:00), דיברו בני בן זקן וקשר הקבוצה במסיבת העיתונאים. המאמן: "הדרך שלנו השנה היא לכבד את היריבות, אבל להתרכז רק בנו". קונטה וקלטינס יחזרו לסגל


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תפגוש את מכבי תל אביב למשחק הרביעי של הפלייאוף העליון וכינסה מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות. קונטה וקלטינס יחזרו לסגל אחרי שהחלימו לחלוטין מהפציעות.

מאמן הקבוצה בני בן זקן אמר: "קודם כל, אני חושב שכרגע מה שצריך לעניין אותנו אלו התוצאות שלנו. אם נתרכז בעבודה שלנו, לא נצטרך לפזול לשום מגרש אחר ולשום תוצאה אחרת. מתרכזים רק במכבי תל אביב, שום דבר אחר לא מעניין אותי".

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

בני בן זקן במסיבת העיתונאים

הסגל למשחק: "אנטואן קונטה יהיה בסגל אחרי שעשה אימונים מלאים, כמו גם דוד קלטינס. לגבי ז'אורז'יניו יש התלבטות עדיין. הוא נראה בסדר גמור באימונים. עם הייסטר נחכה עד שבוע הבא".

המשחקים האחרונים: "היה לנו שבוע אינטנסיבי שהתחיל עם עלייה לגמר הגביע. אחר כך הפסדנו בטרנר למרות משחק טוב שלנו ולאחר מכן התיקו עם בני יהודה. מבחינתנו אנחנו ממשיכים הלאה. עובדים קשה על מנת להמשיך להתקדם ולהשתפר".

התקופה הלא טובה של מכבי ת"א לאחרונה: "אנחנו אחרי שני משחקים שלא ניצחנו בהם וחשוב לנו לשוב ולנצח. הדרך שלנו השנה היא לכבד את היריבות, אבל להתרכז רק בנו. מכבי ת"א קבוצה טובה, אבל מבחינתנו אנחנו מוכנים ומרוכזים במשחק ובעצמנו, כפי שעשינו במשך כל העונה".

מיעוט הקהל נגד בני יהודה: "אני הרגשתי תמיכה נגד בני יהודה, תמיד יש את תחושת התמיכה הזו. היה שבוע אינטנסיבי של שלושה משחקים, היה הרבה קהל בסמי עופר ובטרנר".

"אני חושב שלקחנו מההפסד מול מכבי ת"א בסיבוב השני את העניין שצריך להיות מרוכזים. אנחנו רוצים להמשיך להתקדם בנושא הזה ולהשתפר”, הוסיף בן זקן.

קשר הקבוצה אופיר קריאף אמר: "כמו שבני אמר, אנחנו מתעסקים בעצמנו, אם נעשה תוצאות טובות אז הכל אפשרי. לגבי הקהל, צריך לזכור שהיציע המזרחי היה סגור וזה חלק גדול מהקהל שלנו. נגד מכבי ת"א הם חוזרים ואני מקווה שהאצטדיון יהיה מלא".

אופיר קריאף במסיבת העיתונאים

אופיר קריאף במסיבת העיתונאים

"אני חושב שהקהל כן מגיע ותומך. כולם יודעים את חשיבות הקהל של בית"ר", אמר קריאף. "אם לא הייתי מאמין בעצמי לא הייתי בא לבית"ר. אני תמיד מאמין בעצמי ורוצה להמשיך לעזור לקבוצה, זו הציפייה שלי מעצמי".

"אני לא חושב שכסף משפיע על השחקנים, תראה את מכבי חיפה איפה היא נמצאת. מה שמייחד אותנו זה החיבור שלנו", הוסיף הקשר.

אופיר קריאף במסיבת העיתונאים בני בן זקן במסיבת העיתונאים bq5a8003