קצת נחת בטדי: בית"ר ירושלים מנצחת 0:1 את מכבי ת"א

קצת נחת בטדי: בית"ר ירושלים מנצחת 0:1 את מכבי ת"א

כתב: bfc_editor


שער בודד של איתי שכטר (38', פנדל) זיכה את בית"ר בשלוש נקודות חשובות וקצת אוויר לנשימה לאחר תקופה לא טובה של הקבוצה.

חניכיו של שוטא ארבלדזה ניסו לחזור אך לא היו מסוכנים מספיק ליד שערו של קליימן.

 

מאת רועי נעים

 

מחצית ראשונה

תחת גשם שוטף וקור ירושלמי יצא לדרך המשחק המסקרן.

בדקה החמישית הגבהה של מדוניאנין מגיעה לרגלו של בן הרוש, המגן שמאלי בעט אך הכדור נעצר בפרצופו של רואדה והגנת בית"ר הצליחה להרחיק את הכדור.

 

שש דקות חולפות ובית"ר נכנסת למשחק. אורי מגבו שהוזעק לסגל בעקבות היעדרו של הייסטר הגביהה נהדר מאגף שמאל, הכדור הגיע לראשו של ורד, הגנת מכבי הרחיקה רע וסאבו ניסה את מזלו עם בעיטת מספרת מעל המשקוף.

 

עוד חמש דקות חולפות ובן חיים החלוץ פרץ יפה באגף שמאל, הוציא כדור רוחב לאיגיבור אך הניגרי בעט מעל השער של קליימן.

 

בדקה ה-26 שוב מדוניאנין. הפעם בעיטה חופשית של הבוסני 25 מטרים מהשער חלפה סנטימטרים בודדים בסמוך לקורה והחוצה.

 

שלוש דקות לאחר קיבלנו התקפה מסודרת וטובה של בית"ר. קלאודמיר השאיר בנגיעה לעידן ורד והקשר בעט חזק מחוץ לרחבה לרשת החיצונית.

 

בדקה ה-36 בית"ר באה על שכרה. מורי ניסה לשלוח את שכטר, הכדור פגע בגבו של איגור פיליפנקה. ורד השתלט על הכדור, פרץ יפה ומסר לשכטר שהוכשל בתוך הרחבה. ליאני לא מתבלבל ומצביע על הנקודה הלבנה.

שכטר בעצמו ניגש לבעוט ובקור רוח שלח את ראיקוביץ' ימינה, את הכדור שמאלה ולרשת. 0:1 מוצדק לבית"ר.

על סף המחצית בית"ר ניצלה את המומנטום הטוב ועידן ורד יכול היה להכפיל את התוצאה. הקשר הבית"רי השאיר את בן הרוש מאחור, נכנס לתוך הרחבה ובעט חזק ברגל שמאל, ראיקוביץ' היה במקום ומנע את השני של בית"ר. 0:1 זוהי גם תוצאת המחצית.

 

מחצית שנייה

בית"ר פתחה טוב את המחצית השנייה. רואדה השתלט על קרן קצרה של קלאודמיר וניסה את מזלו מזווית קשה בתוך הרחבה אך בעט לידיו של ראיקוביץ'.

 

בדקה ה-60 מכבי ניסתה לחזור והגיעה למצב המסוכן היחיד שלה במשחק. בן בסט הגביהה כדור נייח לתוך הרחבה, איגיבור ניסה לבעוט מתוך הרחבה אך נבלם, הכדור בסוף נחת ברגליו של בן בסט שבעט מעל השער.

 

מכבי המשיכה ללחוץ ונתנה לבית"ר לצאת למתפרצות בלי כיסוי. בדקה ה-74 מתפרצת של בית"ר מצאה שוב את ורד לבד שמ-16 מטרים בעט חלש מידי לידיים של ראיקוביץ'.

 

ברבע השעה האחרונה של המשחק האורחים עוד ניסו ללחוץ אך הגנת בית"ר עמדה במשימה ומנעה מהם להגיע לשער. בית"ר מנצחת 0:1 לאחר משחק לחימה ולוקחת את שלושת הנקודות החשובות.

 

במשחק הבא (מוצ"ש, 20:30) תארח בית"ר את הפועל כפר סבא למשחק במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה.

tel aviv tel aviv