קלינגר לקראת מכבי חיפה: אני מאוד אתבאס ואתאכזב אם לא נגיע לפלייאוף העליון

קלינגר לקראת מכבי חיפה: אני מאוד אתבאס ואתאכזב אם לא נגיע לפלייאוף העליון

כתב: hagar


מאמן הקבוצה ערך מסיבת עיתונאים בה הוצגו שחקני הרכש החדשים מיחאי וודוץ, גדי קינדה ואנתוני אנאן: "הם יוסיפו לנו אפשרויות בפאזל ובהרכבים לפני כל משחק", בוזגלו: "התחרות עושה לכולנו טוב"


מאת מערכת האתר הרשמי


רגע לפני המשחק החשוב מול מכבי חיפה באצטדיון טדי (ראשון, 21:00), הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים בה התייחס מאמן הקבוצה ניר קלינגר לרכש שנעשה בינואר ודיבר על המשחק הקרוב.

"דיברנו לפני שבועיים ואמרתי שבית"ר עדיין לא השלימה את השינוי שהיא צריכה לעשות בסגל" אמר קלינגר בפתח דבריו והוסיף, "אני חושב שעשינו צעדים טובים ונכונים לעתיד ולהווה, הבאנו שלושה שחקנים מוכשרים. נכון שגדי לא יוכל לשחק ביום ראשון ואנאן רק מתחיל להיכנס לכושר, אבל אני בטוח שהם יתנו לנו מגוון אפשרויות בפאזל ובסגל שאנחנו בונים לקראת כל משחק. מפה אנחנו עם הפנים קדימה לקראת המשחק מול מכבי חיפה, שזה הדבר החשוב ביותר".

ניר קלינגר במסיבת העיתונאים (ארנון בוסאני)

ניר קלינגר במסיבת העיתונאים (ארנון בוסאני)

ריבוי הקשרים: "כל אחד יכול לפרשן איך שהוא רוצה, חלק מהדברים שאנשים אומרים אלה דברים מתוזמנים ומכוונים. כשהגעתי לבית"ר בתחילת נובמבר היה סגל של 33 שחקנים והיום יש 26 כולל שלושה שוערים, וזה סגל הרבה יותר נכון ומגוון ממה שהיה ונותן מענה לדרישות המקצועיות שהמועדון הזה צריך, עם חשיבה קדימה. עומס היה גם לפני, אבל הוא היה פיקטיבי כי לתפיסתי היו שחקנים שלא יכלו לשרת את המועדון מבחינת התפיסה המקצועית שלי. יחד עם אוחנה וחוגג חשבנו שהסגל צריך לעבור שדרוג בכמה וכמה עמדות, וזה מה שעשינו. סגל של מועדון כמו בית"ר, שזה אחד המועדונים הגדולים במדינה, צריך שייתן מענה איכותי למטרות של המועדון הזה".

יוסי בניון ומיחאי וודוץ באימון (ארנון בוסאני)

יוסי בניון ומיחאי וודוץ באימון (ארנון בוסאני)

צירופו של גדי קינדה: "גדי סומן כבר בתחילת הדרך כשהגעתי לפה, חיפשתי שחקן בעמדה הזאת ועם היכולות האלה. זה בהתחלה לא הסתדר, אבל משה חוגג וג'קי בן זקן הסתדרו ביניהם ואני שמח. לי אין שום חשש מעבירות משמעת, אימנתי את גדי קינדה במשך שנתיים ולא היו לי בעיות. יש דינמיקות שנוצרות במקום עבודה, כולנו בני אדם. אני יודע שהוא לא שחקן בעייתי וזאת סטיגמה שקל להדביק לאנשים. אוי ואבוי לו אם הוא לא התבגר".

גדי קינדה באימון (ארנון בוסאני)

גדי קינדה באימון (ארנון בוסאני)

התמודדות עם לחץ: "אנחנו מנסים בשבועות האחרונים להוריד את מפלס הדרמה. בית"ר זאת בית"ר וזה תמיד צבעוני והמון אנשים מתעניינים בנו. את כל הקרדיט צריך לתת לשחקנים. מי שווינר יודע להתמודד עם תחרות וזה רק עושה לו טוב. עשינו שני צעדים ראשונים טובים ועכשיו צריך לעשות את הצעד השלישי בתכנית שלנו. אנחנו מודעים למצב, מודעים לטבלה, ורוצים ללכת בדרך שלנו בשקט. אנחנו נעשה הכל בשביל להגיע הכי גבוה שאפשר עם הקבוצה, ומה שנותן לנו את האנרגיה זה הקהל המדהים של בית”ר".

פלייאוף עליון: "אם לא היינו מנצחים את אשדוד הסיכוי שלנו לפלייאוף היה נגמר כבר אז, ואותו דבר גם נגד בני יהודה. אנחנו מגיעים רגועים כי אנחנו יודעים מה המשימה שלנו, אך כמובן גם דרוכים מאוד. אנחנו מאמינים שנגיע מוכנים למשחק כדי לנצח. אני מאוד אתבאס ואתאכזב אם לא נגיע לפלייאוף העליון. התחרות היא מאוד קשה, אבל אם אנחנו נעשה את העבודה הדברים יסתדרו לנו טוב. אנחנו לא מסתפקים במועט".

מאור בוזגלו: "אני שמח שהשכחתי את התקופה הקשה שעברתי"

קשר הקבוצה מאור בוזגלו השתתף גם הוא במסיבת העיתונאים ואמר: "אני מתרגש לקראת המפגש. אנחנו מודעים למצב ולחשיבות של המשחק עבורנו. באופן אישי, אין ספק שמכבי חיפה דאגה לי בתקופת השיקום וזה נתון להערכה. כרגע אני נמצא בבית"ר ירושלים, כיף לי, אני נהנה מכל רגע, למרות התקופה הלא פשוטה שעברנו. אנחנו במומנטום טוב ורוצים ליצור סוג של יציבות. גם מבחינת האנרגיה שלנו רוצים לתת לקהל שהוא ייתן לנו את ההרגשה של הלסחוף והביחד. גם בתקופה הפחות טובה הקהל תמיד היה שם ותמך, תמיד הרגשנו אותו מאחורינו".

מאור בוזגלו וניר קלינגר במסיבת העיתונאים

מאור בוזגלו וניר קלינגר במסיבת העיתונאים (ארנון בוסאני)

היכולת האישית: "אני שמח שהשכחתי את התקופה הקשה שעברתי. חזרתי לדשא בצורה מרשימה מבחינתי, אבל זה לא מספק אותי. אני תמיד רוצה להיות יותר טוב ויותר דומיננטי. התחרות עושה לכולנו טוב. לגבי הרכש צריך לתת קרדיט לבעלים ולצוות המקצועי. כל שחקן איכותי שמצטרף נותן לסגל שקיים הרבה יותר מוטיבציה להשתפר".

פוטנציאל של הסגל: "אני חושב שמבחינת השאיפות והציפיות, בית"ר ירושלים צריכה לשאוף הכי גבוה ולהביא את השחקנים הכי טובים".

גדי קינדה באימון (ארנון בוסאני) יוסי בניון ומיחאי וודוץ באימון (ארנון בוסאני) ARNO9806 מאור בוזגלו וניר קלינגר במסיבת העיתונאים ניר קלינגר במסיבת העיתונאים (ארנון בוסאני)