קלינגר לקראת הפועל חיפה: הקהל נותן תחושה חיובית ואנחנו נחזיר לו על המגרש

קלינגר לקראת הפועל חיפה: הקהל נותן תחושה חיובית ואנחנו נחזיר לו על המגרש

כתב: hagar


מאמן הקבוצה ערך מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מול האדומים מהכרמל והתייחס לשיפור הקבוצה: "אנחנו בהתקדמות הדרגתית ורוצים להמשיך בזה". עידן ורד על הקהל: "אנחנו חייבים אותם איתנו. גם שכל הסיבוב הראשון היינו על הפנים, הם באו כל משחק, בית וחוץ"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תארח בטדי את הפועל חיפה מחר (שני) ב-21:00, זאת במסגרת המשחק שינעל את המחזור ה-16 בליגת העל. כנהוג, הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק בהשתתפות מאמן הקבוצה ניר קלינגר והקפטן עידן ורד.

"זה מאבק בין שתי קבוצות שנלחמות על מקום טוב", אמר קלינגר בפתח דבריו. "יש קרב מעניין, עם שחקנים מצוינים והמשחק הוא לא ניר קלינגר מול הפועל חיפה, זו קבוצה שתמיד תהיה לי יקרה ובליבי לאור הזמן שהעברתי שם. אני כרגע כל כולי בבית"ר ואני מרגיש כאילו אני כאן כבר שנים, אני טוטאלי בכל מקום עבודה שלי. אני חושב שצריך להוריד את זה מסדר היום, צריך להפוך את המגרש שלנו לביתי מאוד. זה לא מובן מאליו מה שהקהל עושה ואני מקווה שהקהל ידחוף אותנו ויחזיר את טדי למרות ההפסדים, כמו שהיה בגביע וייתן תחושה טובה. הקהל נותן תחושה חיובית ואנחנו נחזיר לו על המגרש כשנעשה את כל הדברים שיגרמו לו לאהוב אותו, אחרת נחזור למקומות שלא רוצים".

עידן ורד נוגח (ינון פוקס)

עידן ורד נוגח (ינון פוקס)

המעבר לבית"ר והביקורת מצידו של יואב כץ: "השתניתי, פעם הייתי תוקף בחזרה, אבל יואב כץ מבוגר ממני ואני בוחר שלא להגיב. אני מכבד אותו ומעדיף להתמקד בעיקר. אם הייתי יוצר תשובות ומלחמות זה לא היה מוסיף כבוד לאף אחד. אני מעדיף לדבר במגרש, גם אם אני אעלה לשתיים וחצי דקות בכושר הנוכחי שלי (צוחק). צריך לשים את הוויכוחים בצד ולדבר בכדורגל לטובת כולנו. הליגה צפופה, פער הנקודות מהתחתית לצמרת נמוך. אפשר להסתכל למעלה, אבל גם למטה. הפער היה עצום ברגע שהגעתי והתוצאות גם לא היו טובות, אבל נכנסנו ליציבות. הכל קשור לגישה ואני מרגיש שאנחנו שם. סומך על השחקנים, הם מאוד מחויבים, הליגה מאוד דינאמית, יש חשיבה מאחורי היציבות הזו. בית"ר היא קבוצה שתמיד צריכה להסתכל קדימה"

אוהדי בית"ר (ינון פוקס)

אוהדי בית"ר (ינון פוקס)

המצב של הקבוצה: "אנחנו אכן בהתקדמות הדרגתית, אני חושב שאנחנו מצד אחד בתקופה האחרונה משפרים הרבה את המחויבות, דבר שכולל שלל נושאים ומצד שני אנחנו תמיד עם היד על הדופק ותמיד זוכרים שאנחנו רק בתחילת היציאה שלנו מהתחתית. לא קל לסגור פער כזה בחודש והשחקנים עושים עבודה יוצאת מן הכלל. אני כמאמן צריך להיות השעון המעורר שדוחף אותם לעשות את זה גם במשחק הבא וזו העבודה הכי קשה. אם נצליח לשמור על הדרך הזו גם במשחקים הבאים, אז נהיה בדרך הנכונה, ואם נשכח את זה, אז המצב יהיה לא טוב. זה כל מה שאני והצוות שלי עוסקים בו. המחויבות עשתה לכרטיס ביקור את המחויבות שלה, אנחנו רוצים להמשיך בזה".

הדיבורים סביב צירופו של יוסי בניון: "אני חושב שלמזלי מסיבת העיתונאים מוקלטת, אבל לוקחים משפטים ומחברים לכותרת אחת. קשה לתפוס אותי לא מוכן, אמרתי שזה קרקס תקשורתי שמדברים על המעברים מבית"ר ולבית"ר. חשוב לי לשקט של השחקנים שלא ידברו השחקנים בחדר ההלבשה מי הולך ומי בא. לא התכוונתי לא לחן עזרא, לא לפלומין, לא לערן לוי ולא לרונאלדו. אני מבין שבית"ר היא מועדון מעניין, אבל חשוב לא להתעסק בשטויות. אני לא מתעסק בשמות במי בא או הולך. חשובים לנו שני המשחקים הבאים ולשם אני מכוון, לא נעלב מכל דבר וכל אחד יכול לחשוב מה הוא רוצה בנושא הזה, אנחנו נודיע לקראת ינואר הכל".

תפקודו של קלטינס כמגן ימני: "כל אחד בתפקיד שלו ובעמדה ומתחזק לאור ההצלחה של הקבוצה. יש אימונים וכולם צריכים להתקדם. כל שאר שחקני הבית מקודמים ויש להם עוד דרך לעבור. יש הרבה עבודה והרבה שיחות".

דוד קלטינס באגף ימין (ינון פוקס)

דוד קלטינס באגף ימין (ינון פוקס)

המערך שמתגבש לאט לאט: "אני חושב שהמטרה הראשונית שלי הייתה למצוא היררכיה בסגל ובהרכב הפותח, זה דבר חשוב. שחקן בכל פעם שעולה למגרש צריך לדעת מי לידו, לא לשנות בכל שבוע משהו חדש. לא תמיד אפשר להשתמש באותם שחקנים, היו לנו חסרים שחקנים בכל משחק לאחרונה. אנחנו משתדלים להוציא רק שחקן אחד בכל משחק, זה תהליך ועבודה. נסתדר ללא מיקי סירושטיין ונקווה שבהמשך דברים יסתדרו לנו יותר".

 

קפטן הקבוצה עידן ורד אמר: "הייתי פה לפני חודש, שלא היה טוב, הכל היה הפוך ובאו ושאלו אותי על בעיות בחדר ההלבשה. אמרתי שברגע שהכדורגל יהיה טוב, הכל יהיה טוב. כל מי שחיובי, ויש לו את האמביציה והוא בא להיות חלק, אז הוא פה, והוא גם נראה טוב. אין דרך אחרת".

היריבה: "כמו שניר רוצה מאה אחוז כל אימון ומשחק, אנחנו נעשה את זה מחר בשבילו. אנחנו צריכים לבוא לטדי, יש לנו כל העונה רק ניצחון אחד, זה משהו שהוא בלתי אפשרי. צריכים לבוא וזה לא משנה אם זה נגד חדרה או חיפה, פשוט להיות טובים ולנצח".

עידן ורד וניק קלינגר

עידן ורד וניק קלינגר

טדי: "טדי זה הבית שלנו, אוהבים שיש פה כל משחק 20-25 אלף איש. כשבאים לפה 8-10-12 אלף זה קצת בעייתי לנו. אנחנו חייבים אותם איתנו. גם שכל הסיבוב הראשון היינו על הפנים, הם באו כל משחק, בית וחוץ. דווקא עכשיו שאנחנו נראים טוב יותר אנחנו חייבים אותם איתנו. מאוד מקווה שגם מחר הם יבואו להיות איתנו".

יכולת אישית: "מצפה מעצמי ליותר. רוצה להיות משפיע יותר וטוב יותר. אני אמנם עם מספרים טובים אבל חייב להיות יותר פעיל, דינאמי ומעורב. זה לא משנה אם אני בצד ימין, באמצע או בשמאל. חייב להיות יותר משפיע ומעורב. אם זה גולים ובישולים. אם הקבוצה במיני משבר תוך כדי משחק אז להראות טיפה יותר. אני מודע לזה".

דוד קלטינס באגף ימין (ינון פוקס) ניר קלינגר במסיבת העיתונאים bq5a3302 bq5a3298