קלינגר אחרי ה-1:1 מול הפועל חיפה: תיקו לא מספק, כל כולי בטירוף לנצח

קלינגר אחרי ה-1:1 מול הפועל חיפה: תיקו לא מספק, כל כולי בטירוף לנצח

כתב: hagar


מאמן הקבוצה התייחס לתיקו מול האדומים מהכרמל: "אני רוצה להגיד תודה לקהל שתמך בנו גם ב-1:0, זה חשוב מאוד. בוזגלו? נמצא בעומס, צריך להיזהר איתו"


מאת מערכת האת הרשמי


בית"ר ירושלים והפועל חיפה נפרדו בתיקו 1:1 בטדי. גל אראל כבר ראשון בפנדל, מן העבר השני בית"ר קופחה שלא נשרק פנדל לטובתה, אבל חזרה למשחק עם נגיחה מדויקת של אנתוני וארן.

אנתוני וארן נוגח את השוויון (ינון פוקס)

אנתוני וארן נוגח את השוויון (ינון פוקס)

מאמן הקבוצה ניר קלינגר דיבר תחילה על טעויות השיפוט: "עייפתי כבר, זה פשוט לא ייאמן מה שקורה בטדי, באים שופטים ועושים את ההחלטות שלהם. אני רוצה להתייחס למשחק, אנחנו צריכים להיות מאוד מאוכזבים מהתוצאה. יכולנו לשחק יותר טוב, שלטנו בכדור, ניסינו, הפועל חיפה קבוצה מאורגנת, היה יותר קשה מבחינה התקפית, הם סגרו חזק את האגפים והאמצע. אם בחצי הראשון היינו טיפה יותר חכמים, היינו מכריעים את המשחק. לצערי לא ניצחנו, אבל אני מאוד אופטימי. אני בטוח שזה יגיע. אני רוצה להגיד תודה לקהל שתמך בנו גם ב-1:0, זה חשוב מאוד. לא היינו חדים בחלק הקדמי, אבל בפעולות עד הבעיטה או הנגיחה האחרונה חוץ מהגול היינו טובים, בפעולה האחרונה פחות".

החילוף של בוזגלו: "מאור השתדל מאוד וניסה, אני יודע שהוא נמצא בעומס צריכים מאוד להיזהר איתו. היו לו מיחושים השבוע, גם בחדרה. זה היה נכון לשמור עליו. הוא חשוב לנו".

מאור בוזגלו (ינון פוקס)

מאור בוזגלו (ינון פוקס)

המפגש מול האקסית: "תיקו לא מספק, כל כולי בטירוף לנצח. היינו צריכים לעשות את הדברים אחרת, היינו צריכים ללכת ימינה של הפועל חיפה ולא שמאלה. היינו חייבים ללכת על האגף של דור מלול, הוא בקושי עמד על הרגל. הוצאתי את הגרון על זה, בטדי קשה לשמוע, הקהל דוחף".

מאור בוזגלו (ינון פוקס) ניר קלינגר