קלטינס לקראת רעננה: אנחנו שווים יותר מהמקום בו אנו נמצאים, ומאמינים שנראה את זה מול רעננה

קלטינס לקראת רעננה: אנחנו שווים יותר מהמקום בו אנו נמצאים, ומאמינים שנראה את זה מול רעננה

כתב: hagar


הקשר/מגן ומאמן הקבוצה ערכו מסיבת עיתונאים לפני החזרה לליגה והמפגש מול הקבוצה מהשרון ביום ראשון הקרוב. קלינגר: "צריך לבוא למשחק מול רעננה בידיעה ברורה שאנחנו במקום האחרון וחייבים להיחלץ משם"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים ערכה מסיבת עיתונאים בהשתתפות מאמן הקבוצה ניר קלינגר ושחקן הקבוצה דוד קלטינס, זאת לקראת המשחק מול הפועל רעננה (ראשון, 20:15) במסגרת המחזור ה-11 בליגת העל.

תחילה אמר קלינגר: “הייתה תקופה אינטנסיבית בפגרה. זו הייתה סוג של הזדמנות בשבילי להכיר את הקבוצה יותר. הגעתי ותוך כמה ימים היה לי צמד משחקים קשים מאוד שצלחנו אותם בצורה סבירה והתקדמנו. הפגרה נתנה הזדמנות לי להתאקלם במועדון ולהבין יותר את הדברים. השחקנים עבדו קשה מאוד בשלושת שבועות האלה. אני רואה באימונים ומרגיש שבכל הנוגע לשיטת משחק וטקטיקה שהיינו צריכים לשפר השגנו את זה. בסופו של דבר צריך לבוא למשחק מול רעננה בידיעה ברורה שאנחנו במקום האחרון וחייבים להיחלץ משם. אנחנו יכולים לעשות את זה".

לקראת חלון ההעברות: “אין מתנות בינואר ולא צריך לבנות על זה יותר מדי. יש קבוצה קיימת ואני די מגובש בתפיסת הבעיות והדברים הטובים של הקבוצה. לפעמים אני נודניק, אבל בסוף השחקנים יפנימו את המצב והדרישות שלי".

ניר קלינגר ודוד קלטינס במסיבת העיתונאים

ניר קלינגר ודוד קלטינס במסיבת העיתונאים

השחקנים בסגל: "ערן לוי? בשני המשחקים שאימנתי הוא פתח בהרכב ושיחק אפילו טיפה יותר ממה שהוא צריך יחסית לכושר שהוא נמצא בו. בחירת השחקנים היא על פי סוג המשחק, היריבה ומה שאני מרגיש בשבוע האימונים. כל השחקנים שנמצאים בסגל צריכים להבין את זה בצורה ברורה. אני משתמש בסגל הזה כראות עיניי המקצועיות. לא כל שחקן שלא משחק משחק או שניים יכול לבוא ולבקש שחרור, וזה לא רק ערן לוי. יכול להיות גם איינבינדר או אולנארה”.

ההגנה של הקבוצה: "משחק ההגנה החלש? עשינו עבודה ומשחקי אימון ונתנו על זה דגש. זה לא תואם בינתיים את הציפיות של האוהדים הנפלאים שלנו, אבל במציאות ספגנו 23 שערים ב-10 מחזורים וזה נתון רע מאוד. המטרה שלנו היא לצאת מהמקום שאנחנו נמצאים בו גם אם זה לא ייראה טוב. אנחנו מסתכלים במראה וקצת מודאגים. כל משחק ההגנה שלנו היה לקוי. בשני המשחקים שלי ובעיקר נגד הפועל באר שבע היה שיפור גדול, אבל טעינו בשגיאות קטנות. עם זאת, הקבוצה הייתה אגרסיבית. כל משחק הוא "מאסט". כל משחק הוא לגופו, אנחנו מרוכזים לקראת רעננה וממוקדים משימה. רעננה מתגוננת יפה ויוצאת למתפרצות”.

תקופת גיא לוזון: "מה הייתה הבעיה הכי גדולה של בית"ר? אני לא יודע מה היה פה לפניי. אני חושב שהאיזון והעומס בעמדות מסוימות יצר בעייתיות. הבעיות האלו יצרו תחלופה יותר מדי גבוהה של שחקנים וזה הביא את הקבוצה למצב שכל השחקנים לא נמצאים בכושר משחק. זה לא יכול להיות ככה במחזור העשירי. אני לא יודע מה הסיבות, אבל זה לא מעניין מה היה. קיבלתי נתון מסוים וצריך להתמודד איתו. הרמנו את קצב האימון כמה מדרגות קדימה, עם חשש לפציעות קלות ולעומס, אבל לשמחתי עברנו את זה בשלום. ייקח עוד זמן מסוים עד שאראה את הקבוצה שאני מאמין שאפשר לעשות בבית"ר ירושלים".

דוד קלטינס השתתף גם הוא במסע"ת ואמר: "ברגע שאין תוצאות והדברים לא הולכים אז לפעמים מחפשים בכוח בעיות בחדר ההלבשה. אנחנו יודעים שברגע שהניצחונות יגיעו כל הדברים האלה ייעלמו. עמדת המגן הימני? זו העמדה בה אני משחק כרגע ורוצה להשתפר ממשחק למשחק”.

העבודה מול קלינגר: “ניר נותן את המאה אחוז שלו ועבדנו קשה מאוד בפגרה. רוצים לצאת מהמקום בו אנחנו נמצאים ומקווים להתחיל כבר ביום ראשון מול רעננה. אנחנו לא חוששים להישאר בתחתית, אנחנו שווים יותר מזה ומאמינים שנצא מזה”.

ניר קלינגר ודוד קלטינס במסיבת העיתונאים ab6p0766