פותחים את הפלייאוף ברגל ימין: בית"ר חוזרת עם ניצחון חוץ חשוב מפתח תקווה

פותחים את הפלייאוף ברגל ימין: בית"ר חוזרת עם ניצחון חוץ חשוב מפתח תקווה

כתב: hagar


 

דן איינבינדר (56') דחק מקרוב את השלישי שלו העונה והעניק 1:0 חשוב לבית"ר, שלולא משחק ענק של דני עמוס יכלה לצאת עם תוצאה גבוהה יותר

 

מאת רועי נעים

 

מחצית ראשונה

החצי הראשון נפתח בצורה יחסית מנומנמת ובקצב זהיר מצד שתי הקבוצות. בדקה ה-25 שלח עידן ורד בכדור נפלא את חן עזרא שדהר לכיוון השער של עמוס, בעט מ-17 כדור שפגע בבירור בידו של דנינו בתוך הרחבה אך עידן לייבה התעלם ונתן למשחק להמשיך. בית"ר לא נרגעה והמשיכה לתקוף את שערם של המלאבס כאשר כדור חופשי של חן עזרא הוגבה לתוך הרחבה, הגיע לקלטינס שבעט נהדר ברגל שמאל אך דני עמוס, שהציג משחק פשוט נפלא, היה במקום והדף לקרן. דקה אחת חולפת והפעם זה עידן ורד שקיבל כדור בתוך הרחבה אך בעט מקרוב אל מעל השער.

מנור סולומון רודף אחרי אריק סאבו. משחק נהדר של הלסובקי

 

בדקה ה-37 שוב התקפה בית"רית כאשר קונט הכניס כדור נהדר לסאבו שהצטרף ובעט בנגיעה, אך דני עמוס היה במקום והדף. הכדור הגיע לעידן ורד שבעט למסגרת אך נעצר שוב ע"י עמוס ומנע יתרון בית"רי. למרות מחצית קצבית וטובה של בית"ר, עדיין אין שערים במושבה.

 

מחצית שנייה

בית"ר פתחה טוב את המחצית השנייה, באותו קצב אותו סיימה את הראשונה.

הלחץ של בית"ר השתלם ובדקה ה-56 עלתו הצהובים על לוח התוצאות. הגבהה של ורד מאגף ימין הגיעה לאריק סאבו שבעט טוב מהאוויר, דני עמוס הדף אך הפעם איינבינדר עט על הריבאונד ומקרוב דחק פנימה. 1:0 מוצדק לבית"רים.

כובש ורץ לחגוג. דן איינבינדר

 

 

חמש דקות לאחר מכן הכחולים של רפואה כמעט והשוו. אורי מגבו הגביהה מאגף שמאל כדור שפגע במשקוף ונהדף למנור סלומון שהוריד לגיא מלמד אך הקשר הצעיר בעט מעל השער ופספס הזדמנות להשוות.

בית"ר המשיכה ללחוץ ובדקה ה-63 כמעט והכפילה את התוצאה. קונט הכניס כדור לסאבו בתוך הרחבה, הסלובקי בחר לפרגן לשכטר שבעט שטוח אך עמוס הדף, עזרא שהיגע ראשון לריבאונד מצא גם הוא את עמוס מוכן. הכדור נהדף שוב לסאבו שבעט בשמאל מ-11 מטרים אך הכדור נהדף מהקו. פספוס גדול לבית"ר. שמונה דקות לסיום ושוב סאבו מצא את עצמו לבד מול עמוס אחרי מסירה נהדרת שקיבל מחן עזרא, אך גם הפעם השוער המנוסה היה במקום וירד טוב לכדור.

על סף שריקת הסיום נותרה בית"ר בעשרה שחקנים לאחר שעידן ורד הורחק בצהוב שני. מספר 8 יחמיץ את המשחק מול מכבי חיפה.

סיום המשחק. בית"ר מנצחת 1:0 את מכבי פתח תקווה, משחק שיכול היה להיגמר בתוצאה גבוהה יותר. הקבוצה שבה למקום הרביעי לאחר שסכנין הפסידה למכבי ת"א.

שחקני בית"ר חוגגים את הניצחון

 

 

בשבוע הבא תצא הליגה לפגרת נבחרת עקב המשחק מול נבחרת ספרד בחיחון. במחזור הבא תתארח בית"ר באצטדיון סמי עופר אצל הירוקים מהכרמל.

המשך שבוע טוב ויאללה בית"ר!

 

ראשית סיכום פת חוץ פת חוץ 3 פת חוץ 2 פת חוץ 1