עף באוויר: בית"ר גברה 0:2 על רעננה, שער מרהיב לקינדה

עף באוויר: בית"ר גברה 0:2 על רעננה, שער מרהיב לקינדה

כתב: hagar


לאחר שבוע סוער שהחל עם הפסד בטרנר, הקבוצה השיגה שלוש נקודות כשניצחה את הקבוצה מהשרון. שער עצמי של אורמוש (12) במחצית הראשונה ומספרת נהדרת של קינדה (82) קבעו את תוצאת המשחק. במוצ"ש הקרוב: מתארחים אצל מכבי נתניה


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים גברה אמש (שבת) 0:2 על הפועל רעננה, זאת במסגרת המחזור ה-24 בליגת העל.

לאחר ההפסד הכואב בטרנר מול הפועל באר שבע בתחילת השבוע, הקבוצה חזרה למסלול הניצחונות במטרה להישאר רלוונטית לתמונת הפלייאוף העליון.

קלינגר נאלץ להסתדר ללא וארן הפצוע וללא טל בן חיים המוצהב, במקומו פתח טל כחילה במרכז ההגנה.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח בצורה דיי מנומנמת מצד שתי הקבוצות, אך בדקה ה-12 בית"ר עלתה ראשונה על לוח התוצאות. עידן ורד ניצל הרחקה לא טובה של הגנת האורחים והעביר כדור רוחב מאגף ימין, אליו הגיע מירקו אורמוש ובעט לשער הלא נכון. 0:1 בית"ר.

שחקני בית"ר חוגגים (ינון פוקס)

שחקני בית"ר חוגגים (ינון פוקס)

המשחק לא התעלה לרמה גבוהה במיוחד, ומן העבר השני רעננה הייתה קרובה לשוויון כאשר כובש השער העצמי, אורמוש, הגיע להגבהה של זמאן בתוך הרחבה אך הנגיחה שלו הלכה אל מעל השער. בדקה ה-39 וודוץ כמעט והכפיל אחרי שנגיחה שלו פספסה במעט את השער של אסף צור.

אסף צור מכשיל את קינדה (ניון פוקס)

אסף צור מכשיל את קינדה (ניון פוקס)

 

בדקה ה-42 קייס גאנם בעט מקרוב מעל השער כדור שנהדף אליו ופספס הזדמנות להשוות. על סף הירידה למחצית ורד שלח את קינדה לאחד על אחד מול צור, שוער רעננה יצא והכשיל את הקשר מחוץ לרחבה כשזה היה בדרכו לשער, אך השופט שלומי בן אברהם החליט להסתפק בצהוב בלבד. 0:1 לבית"ר במחצית.

איתמר ניצן, שמר שוב על שער נקי (ינון פוקס)

איתמר ניצן, שמר שוב על שער נקי (ינון פוקס)

מחצית שנייה

החצי השני נפתח בדומה לראשון ושתי הקבוצות לא סיכנו יותר מדי את השוערים. בדקה ה-67 רעננה שוב הייתה קרובה לשוויון אחרי שעידו דוידוב בעט מחוץ לרחבה והכדור שלו שרק ליד הקורה של ניצן.

בדקה ה-81 דן איינבינדר קיבל כדור מחוץ לרחבה והיה חופשי, אך הבעיטה של הקשר הלכה מעל המשקוף והחוצה.

דן איינבינדר בפעולה (ינון פוקס)

דן איינבינדר בפעולה (ינון פוקס)

בדקה ה-82 הגיע הרגע הגדול של המשחק. בריהון עבר בקלות את המגן שלו באגף ימין והגביהה כדור נהדר לקינדה, שהתעופף למספרת אדירה לרשת של צור. שער בכורה ענק לקינדה ו-0:2 לבית"ר בסיום.

גדי קינדה חוגג (ינון פוקס)

גדי קינדה חוגג (ינון פוקס)

איתמר ניצן, שמר שוב על שער נקי (ינון פוקס) דן איינבינדר בפעולה (ינון פוקס) אסף צור מכשיל את קינדה (ניון פוקס) שחקני בית"ר חוגגים (ינון פוקס) yf-pic-3 גדי קינדה חוגג (ינון פוקס)