עם הפנים קדימה: בית"ר הפסידה 4:1 למכבי נתניה

עם הפנים קדימה: בית"ר הפסידה 4:1 למכבי נתניה

כתב: hagar


הקבוצה לא הצליחה לנצל את ההזדמנות לצמק את הפער מהמוליכה ונחלה הפסד מול החבורה של דראפיץ' וברדה, אברהם, סבע, קוגבניה והויבך כבשו לזכות המארחים, עזרא הצליח רק לצמק. בשבת: הפועל באר שבע בטדי


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


לאחר שראתה את הפועל ב"ש מאבדת נקודות בשבת ב-1:1 מול בני יהודה, הגיעה בית"ר אתמול (שני) לאצטדיון בנתניה במטרה לצמק את הפער, אך רצונות לחוד ומציאות לחוד.

מי שחזר להרכב הוא הקפטן איתי שכטר, שיחד עם עידן ורד וחן עזרא הרכיבו את החוד הבית"רי. בקישור המשיכו לקבל את הקרדיט קלאודיו, סאבו וקריאף. בין הקורות פתח סתיו שושן עקב ספיגת חמישה כרטיסים צהובים של בוריס קליימן. בנתניה מנגד בחרו דראפיץ' וברדה לפתוח עם ערן לוי, דיא סבע ורמזי ספורי בחוד, ועם דן גלזר בקישור.

לפני שריקת הפתיחה נערכה דקת מחיאות כפיים לזכרם של הרוגי אסון השיטפון בערבה.

שחקני בית"ר בדקת מחיאות הכפיים (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר בדקת מחיאות הכפיים (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המארחים פתחו טוב יותר את המשחק ועלו ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-15 מרגליו של אביב אברהם הצעיר, לאחר שהגיע ראשון לכדור רוחב של קוגבניה והכניע את סתיו שושן. בדקה ה-31 דיא סבע קיבל כדור במרכז במגרש אחרי איבוד של סאבו, ובעט מ-25 מטרים לרשת. על סף השריקה למחצית נתניה כבר השיגה את השלישי כאשר דידייה קוגבניה השתלט על כדור עומק של ערן לוי והקפיץ מעל שושן. 0:3 לנתניה במחצית רעה של בית"ר.

עידן ורד מול דן גלזר

עידן ורד מול דן גלזר (ליאת אבשלומי)

מחצית שנייה

בית"ר ניסתה לחזור למשחק ושלטה בתחילת המחצית, אך לא הייתה מספיק חדה מול שערו של דני עמוס. בדקה ה-56 ניסה אנתוני וארן את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, אבל הכדור שלו הלך גבוה מעל השער. ניסיון נוסף של אנטואן קונטה נקלט ע"י עמוס. נתניה מנגד המשיכה לתקוף ולצאת למתפרצות וכמעט השיגה את הרביעי אך טל כחילה הציל מהקו בעיטה של ג'ף רוזנסקי. בדקה ה-81 טים הויבך נעץ את הרביעי כשהגיע ראשון לכדור קרן של ערן לוי ונגח פנימה. דקה לאחר מכן בית"ר השיגה שער ניחומים מרגליו של חן עזרא. 4:1 בסיום.

עידן ורד מול דן גלזר L.A00159_preview שחקני בית"ר בדקת מחיאות הכפיים (ליאת אבשלומי)