עידן ורד: "תמיד כשהפועל ת"א מגיעה יש טירוף בעיר וגם אצלנו בקבוצה, צריכים לתת 100 אחוז"

עידן ורד: "תמיד כשהפועל ת"א מגיעה יש טירוף בעיר וגם אצלנו בקבוצה, צריכים לתת 100 אחוז"

כתב: hagar


קפטן הקבוצה דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול האדומים מת"א: "לא אוהב להרגיש לוזר". קלינגר: "רוצים להגיע נחושים למשחק מול הפועל כמו שמצופה מאיתנו"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תארח את הפועל ת"א בטדי למשחק במסגרת המחזור ה-26 והאחרון של העונה הסדירה בליגת העל. לקראת המשחק, מאמן הקבוצה ניר קלינגר והקפטן עידן ורד דיברו במסיבת העיתונאים.

תחילה דיבר קלינגר ואמר: "אנחנו חיים במקצוע שיש בו רגשות ודינמיקה, כולנו בני אדם ולפעמים לוקחים ללב. זה צריך להיות ככה ואנחנו ממשיכים הלאה. המטרה שלנו בראש ובראשונה היא להמשיך ולנסות לנצח את המשחק הבא".

הדיבורים על פלייאוף עליון: "אנחנו לא עושים שום סיכומים ושום הערכות, מרוכזים רק במשחק. הפוסט של משה חוגג? ראיתי, מצד אחד ראינו שיש דוגמאות כמו בליגת האלופות מה הכדורגל יכול לספק, הכל יכול להיות בו. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו, זאת המטרה שלנו – רק המשחק מול הפועל ת”א, כי אנחנו יודעים כמה הוא חשוב למועדון ולאוהדים. אנחנו צריכים להתייחס למשחק הזה ככזה בעל חשיבות יוצאת דופן ולשם נכוון”.

ניר קלינגר במסיבת העיתונאים

ניר קלינגר במסיבת העיתונאים

העבודה שלו בבית”ר ירושלים: "אני לא חושב שהעיסוק בי מעניין כרגע, אשמח לענות על שאלה כזו אחרי המשחק במוצאי שבת. את מה שיש לי להגיד, אני אבחר מתי להגיד. אנחנו צריכים לזכור את הסיבוב הראשון ולדעת את החשיבות למשחק ולניצחון מול הפועל ת"א, זה חשוב לקהל האוהדים המסור שלנו.

הפועל מגיעה לטדי: "במשחק הכל כך חשוב הזה, שבו הכל יכול להיות, אנחנו מודעים לסיכויים ולקומבינציות וזה טעות להתעסק בזה. גם אם אנחנו פותחים טוב משחקים, אנחנו נצטרך לשמור על זה כך במשך כל 90 הדקות. היריבות עם הפועל ת”א? בסיבוב הראשון נגדם הצלחנו לשמח את הקהל שבא ודחף אותו וצריכים להמשיך עם המסר הזה. צריכים להשיג עוד ניצחון מול הפועל ת"א לטובת הקהל המסור שלנו והמועדון, זה ייתן לנו גם שקט ויאפשר לנו להרגיש טוב בהמשך".

מה הוביל את הקבוצה לקשיים שהיא חווה: "אני לא חושב שיש בעיה מנטלית, אבל היו שגיאות ותקלות בדרך, בעיות של שחקנים וטעויות שופטים. זה לא פשוט, אבל זה דברים שצריך לעבור. עד המשחק מול מכבי נתניה הייתה לנו צבירה של 10 נקודות מ-15 אפשריות וגם שם פתחנו טוב ואז קרה מה שקרה ולא נכנס לזה שוב, כי יש פה אנשים שגם הם יכולים לטעות וזה פגע בקבוצה. אנחנו שמים את זה מאחורה ורוצים להגיע נחושים למשחק מול הפועל כמו שמצופה מאיתנו. הסיומת מול נתניה? אי אפשר לקרוא לזה הפקרות, רק ב-20 הדקות ניסינו להמר על כל הקופה ועמדנו טוב, הייתה החטאה גדולה ליוסי בניון. רצינו להשיג את שער השוויון ופתחנו יותר מדי, לא הייתה הפקרות. לקראת הפועל אנחנו מתרגלים כמה שינויים”.

עידן ורד: "לא משנה בכלל מה יהיה עם חדרה והפועל חיפה"

קפטן הקבוצה עידן ורד  לקח גם הוא חלק במסע"ת ואמר: "אין מגיע בכדורגל, צריך לבוא ולנצח וזה הכל. כל פעם שיש משחק מול הפועל ת"א, אז יש טירוף גם בעיר וגם אצלנו בקבוצה. לא משנה מה יהיה עם חדרה וחיפה, אנחנו צריכים לתת 100%. זה לא באמת משנה מי היריבה כי אנחנו צריכים לבוא ולתת הכל בשביל הקבוצה, האוהדים והבעלים. באתי לבית וגן כל השבוע כמו לוזר ואני לא אוהב את זה, התעצבנתי מזה. בקיץ עם כל מה שקרה עם הבעלים והחילופים בסגל וידענו שיקח זמן, התחלנו את העונה עם חמש נקודות ב-10 מחזורים וזה לא מפתיע. אנחנו צריכים זמן, אחוזי ההצלחה של ניר די גבוהים ואני חושב שפשוט צריך לתת את הזמן".

עידן ורד חוגג נגד נתניה (ינון פוקס)

עידן ורד חוגג נגד נתניה (ינון פוקס)

עוד הוסיף ורד: "קודם כל מדובר בנו, בלי קשר לניר. היינו צריכים לנצח משחקים מול הפועל חיפה, עירוני קריית שמונה וזה הכי קל לבוא למאמן. אבל לי כקפטן יש חלק אפילו יותר גדול בנקודות שהפסדנו. המטרה היא לעשות בדק בית כל שחקן עם עצמו. כי אף לא יהיה פה 100% בשנה הבאה, החל מהמאמן ועד אחרון השחקנים, כולל אותי. אני קמתי הבוקר מבואס ועצוב ובוואטסאפ דיברנו וכל אחד זרק משהו ונראה שהכל בא על ניר ואנחנו מתחבאים ואנחנו כמו לוזרים ואנחנו לא אוהבים את זה".

עידן ורד חוגג נגד נתניה (ינון פוקס)