עושה מהנשמה: בית"ר מאמצת מועדוניות לנוער בסיכון בשיתוף עיריית ירושלים

עושה מהנשמה: בית"ר מאמצת מועדוניות לנוער בסיכון בשיתוף עיריית ירושלים

כתב: hagar


שיתוף הפעולה עם עיריית ירושלים השנה הוליד פרויקט מיוחד ומרגש בו מאמץ המועדון מועדוניות של נוער בסיכון ומארח את הילדים במשחקי הבית של הקבוצה


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר עושה מהנשמה: שיתוף הפעולה עם עיריית ירושלים השנה הוליד פרויקט מיוחד אשר בו מאמץ המועדון מועדוניות של נוער בסיכון. המועדון מאמץ את  מועדוניות "אגרון" בשכונת קריית יובל ואת המועדונית בשכונת עיר גנים. ילדי המועדוניות זוכים לביקור שחקני הקבוצה שלרוב המפגשים מגיע שחקן הקבוצה שמואל שיימן אשר נקשר לילדים והם אליו באופן מיוחד.

PHOTO-2019-02-18-14-36-24

שמואל שיימן עם ילדי המועדונית

בירושלים פועלות מועדוניות לילדים בסיכון של "בית לכל ילד" אשר אומצו בחום על ידי המועדון ונותנות לילדים ולמשפחות חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

שחקני הקבוצה באים למועדוניות הפזורות בשכונות השונות בירושלים, משחקים ומעבירים אתם זמן איכות. המפגשים הללו נותנים לילדים תחושת שייכות וגם לא מעט שיעורים לחיים ואלמנטים של תקווה ואמונה בעצמם.

המועדון מזמין את ילדי המועדוניות למשחקי הקבוצה על מנת לאפשר חוויה משותפת להורה והילד. הבילוי במשחק יוצר הזדמנות להורים ולילדים לבלות זמן איכות יקר מפז ביצירה משותפת, במשחק ובשיתוף מה שגורם להם להתקרב אחד לשני. במשחק הקרוב נגד הפועל רעננה נארח 50 ילדים מהמועדוניות אשר המועדון מאמץ.

ביתר עושה מהנשמה

בזכות הפרויקט הזה, דרך מחלקת הספורט של עיריית ירושלים בשילוב עם מחלקת הרווחה בעיר, תרומתם הנדיבה של השחקנים ושחקני המועדון הוגשם חלום לילדים שכל כך זקוקים לו.

"בית לכל ילד" מבקשים להודות לכל הגורמים בעירייה ולמועדון הכדורגל בית"ר ירושלים.


 

1 PHOTO-2019-02-18-14-36-24 ביתר עושה מהנשמה