עושה מהנשמה: שיתוף הפעולה של בית"ר ועמותת שלוה

עושה מהנשמה: שיתוף הפעולה של בית"ר ועמותת שלוה

כתב: hagar


הכוכב הבא? אירוויזיון? בית"ריסט! שיתוף הפעולה עם ילדי העמותה המרגשת נמשך גם השנה עם קבוצת הילדים שהקמנו וכעת גם במתן עבודה בתשלום


מאת מערכת האתר הרשמי


בחודשים האחרונים מדינת ישראל כולה נחשפה לעמותת "שלוה" אשר להקת העמותה כיכבה בתוכנית הכוכב הבא. כידוע, כבר מהעונה שעברה המועדון בחר לקיים שיתוף פעולה עם חניכי העמותה כחלק אינטגרלי מהפעילות הקהילתית של בית"ר ירושלים.

הקשר של בית"ר ועמותת "שלוה" החל כאמור לפני קצת יותר משנה, במשחק בית באצטדיון טדי שהתקיים בחג החנוכה. המועדון הזמין את הילדים ללוות את השחקנים לטקס פתיחת המשחק כשלהקת שלוה (המפורסמת כיום) שרה את התקווה ובמחצית ילדי שלוה אף כיבדו אותנו בהדלקת החנוכייה בטדי.

מאז, פתחנו את קבוצת בית"ר 'שלוה' ירושלים, והקבוצה מתאמנת פעמיים בשבוע בניצוחו של סימו פרץ במגרש בשלוה, ומדי פעם אף יורדת להתאמן במתחם האימונים בבית וגן.

IMG-20190131-WA0067

סימו פרץ וטל כחילה באימון עם ילדי שלוה

גם השנה בחג החנוכה הוזמנו הילדים למשחק בטדי להדליק את נרות חנוכה על הדשא.

חלק ממערך השיקום של שלוה הוא הכנת החניכים לשוק העבודה, במטרה לשלב אותם בחברה הישראלית בצורה שווה כאחד האדם. לצורך כך מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים נרתם למשימה ע"י מתן עבודה בתשלום לחניכים, כאשר השבוע הם הצטרפו לאריזות של כרטיסי הבית"ריסט, שנשלחים בימים אלו אל חברי המועדון.

IMG-20190228-WA0004

עידן ורד עם חניכי שלוה

בנוסף, במרתון ירושלים הקרוב שיחול בחודש מרץ ירוצו שחקני מחלקת הנוער יחד עם הקבוצה הבוגרת במקצה הקהילה ואליהם יצטרפו ילדי שלוה המדהימים. שחקני המועדון מספרים שהם מחכים לזה בקוצר רוח.

ביתר עושה מהנשמה

IMG-20190228-WA0004 IMG-20190228-WA0012 IMG-20190131-WA0067