סיכום מחזור 32- מכבי חיפה מנצחת 0-1 את בית"ר ירושלים

סיכום מחזור 32- מכבי חיפה מנצחת 0-1 את בית"ר ירושלים

כתב: bfc_editor


צילום: ליאת אבשלומי

מאת: רועי נעים

לאחר הניצחון בטדי נגד הפועל רעננה והבטחת המקום השלישי, הגיעה אתמול (ראשון)בית"ר לסמי עופר למשחק חוץ נגד מכבי חיפה, במטרה לצבור ניצחון ליגה רביעי נגד הירוקים העונה.
מי שפתחה טוב את המשחק הייתה דווקא המארחת מחיפה, אשר הגיעה למשחק אחרי שבוע עמוס בו העפילה לגמר גביע המדינה כשניצחה 3-1 את הפועל באר שבע.

שתי דקות בלבד מן הפתיחה וכמעט שער לירוקים. טוואטחה מעביר כדור רוחב שחולף על פני כל ההגנה ונעצר רק אצל דוד קלטינס שמרחיק ומציל גול בטוח.

מרגע זה המומנטום עבר לבית"רים, שלמעשה שלטו במגרש. בדקה ה- 17 איתי שכטר מנער מעצמו בקלות את דקל קינן ובועט חזק מתוך הרחבה, אך בלם הירוקים, עאיד חבשי גולש טוב ומרחיק לקרן.
שלוש דקות חולפות ובעיטה חופשית 18 מטר מהשער לצהובים-שחורים. קלאודימיר מסובב את הכדור שעובר צמוד לקורה של סטויקוביץ' והחוצה.
דקה בלבד לאחר הבעיטה של פריירה והתגובה של החיפאים לא מאחרת להגיע. מתפרצת של הירוקים מותירה את לודוביק אוברניאק לבד 22 מטרים משערו של קליימן, והפולני של חיפה משחרר טיל לחיבורים. 1-0 למאחרת.

דקות טובות של הירוקים אך בית"ר לא מורידה הילוך ומנסה להשוות עוד לפני המחצית.
בדקה ה- 28 דובב גבאי מוריד כדור עם הראש לאיינבינדר שבועט חזק למרכז השער ומוצא את סטויקוביץ' מוכן.
עוד שתי דקות חולפות, בית"ר לוחצת, וכמעט שבאה על שכרה. קינן מחזיר כדור לשוער שלו שמחליק ומאבד את הכדור, אך למזלו הספיק להגיב בזמן ומנע את השוויון של בית"ר.
על סף המחצית רוקביציה עוד ניסה את מזלו אך בעט ישר לידיו של שוער הירוקים. 1-0 במחצית.

את המחצית השנייה בית"ר פותחת עם חילוף כאשר אלעד גבאי מחליף את אבישי כהן.

כמו המחצית הראשונה, גם השנייה התאפיינה בשליטה שלנו אך לצערנו לא באה לידי ביטוי בכיבוש שערים.

בדקה ה- 54 דובב גבאי כמעט ומשחזר את השער שכבש בסמי עופר בסיבוב הראשון. מסירת עומק נפלאה של לירוי צעירי מוצאת את גבאי שמשתלט יפה על הכדור, ומתוך הרחבה בועט, אך הפעם, בניגוד לסיבוב הראשון, סטויקוביץ' מונע שער בטוח ומשאיר את הירוקים ביתרון.
בחלוף תשע דקות מהומה ברחבה של קליימן מותירה את בית"ר בעשרה שחקנים. דחיפות בין חסוס רואדה לעיאד חבשי כאשר הספרדי מפיל את חבשי לדשא. השופט בן אברהם לא מהסס ומוציא לרואדה את הכרטיס האדום.
על אף היתרון המספרי של חיפה, השליטה במשחק נשארה אצל בית"ר.
בדקה ה- 77 אלעד גבאי המחליף בועט חזק מחוץ לרחבה וסטויקוביץ' שוב מוכן והודף את הכדור החוצה.
הלחץ הבית"רי לא עוזר והתוצאה נשארת על כנה, 1-0 למארחת מחיפה.

בשבוע הבא תארח בית"ר את בני סכנין באצטדיון טדי. מכירת הכרטיסים בבימות החלה (50 ש"ח מחיר אחיד, לא כולל עמלה), ואנו מצפים לראות אתכם צובעים את טדי בצהוב ושחור.

מועדים לשמחה.

IMG-20160425-WA0003