סיכום המשחק נגד הפועל רעננה

סיכום המשחק נגד הפועל רעננה

כתב: bfc_editor


אחרי רצף משחקים מצוין והתיקו הנהדר מול מכבי תל אביב במחזור שעבר, בית"ר ירושלים ניצחה הערב בקרב ישיר על המקום השלישי באצטדיון "היהלום" בנתניה את הפועל רעננה, שמדורגת במקום הרביעי וערב המחזור הייתה במרחק ארבע נקודות מהירושלמים.

בית"ר הציגה יכולת טובה ושלטה יותר בכדור במחצית הראשונה, כאשר כבר בדקה ה-14 איתי שכטר שהיה בין המצטיינים הערב, פרץ במרכז המגרש, עבר ארבעה שחקנים והוריד שמאלה לרוקאביצה שקבע 1-0 לבית"ר. גם רעננה הגיע למצב טוב, אך קליימן הציל כדור ענק באחד על אחד. לפני ההפסקה אצילי יכול היה להכפיל את התוצאה, אך הצ'יפ שלו חלף סנטימטרים מהקורה.

במחצית השניה רעננה שלטה מעט יותר והגיע יותר לשערו של קליימן, אבל לא השכילה לכבוש. ואז הגיע הרגע ששכטר וכל אוהדי בית"ר חיכו לו. החלוץ השתלט על כדור, חלף על פני שחקן הגנה והגביה צ'יפ מעל אריק ינקו שנחת רק ברשת. 2-0 לבית"ר ירושלים, שער נפלא לשכטר. עד לסיום שתי הקבוצות לא הגיעו לאיום ממשי, והתוצאה נשמה עד לסיום.

בעקבות הניצחון הצהובים שחורים מגדילים את הפער מהמקום הרביעי לשבע נקודות, ותוקעים יתד במקום השלישי. במחזור הבא תארח בית"ר את מכבי חיפה שמדורגת חמישית, עם 31 נקודות, במרחק שמונה נקודות מהירושלמים.

תודה לכל אותם אלפים שליוו את הקבוצה במשחק בנתניה! יאללה בית"ר!

לסיכום המשחק http://www.beitarfc.co.il/?p=13962

 

רעננה 1