סוגרים סיבוב: בית"ר גברה 2:3 על הפועל רעננה

סוגרים סיבוב: בית"ר גברה 2:3 על הפועל רעננה

כתב: hagar


הצהובים שחורים ניצחו בטדי את החבורה של מנחם קורצקי ועלו זמנית למקום השני, וראן (27), שכטר (35) וקלאודיו (58) כבשו לזכות בית"ר, אבוחצירה (45) ופושה (61) צימקו עבור האורחים. במחזור הבא: מכבי תל אביב מגיעה לטדי


מאת רועי נעים
צילום: ליאת אבשלומי


לאחר ניצחון החוץ 1:3 מול הפועל עכו במחזור הקודם, אירחה בית"ר את הפועל רעננה למשחק במסגרת המחזור ה-13 בליגת העל.

בן זקן נאלץ להסתדר ללא עידן ורד, חן עזרא וז'אורז'יניו הפצועים, ואת מקומם בהרכב תפסו יוסי בניון, אנתוני וראן ואריק סאבו.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

החצי הראשון היה כולו בשליטה בית"רית והאורחים כמעט ולא הגיעו לשערו של קליימן. כבר בדקה ה-27 בית"ר עלתה על לוח התוצאות כאשר הגבהה מדויקת של סאבו מצאה את ראשו של וראן שמחמישה מטרים נגח את הכדור לרשת וקבע 0:1 לבית"ר.

אנתוני וראן ואיתי שכטר חוגגים

אנתוני וראן ואיתי שכטר חוגגים (ליאת אבשלומי)

שמונה דקות לאחר מכן התקפה מסודרת של בית"ר הניבה את השער השני. קלטינס הכניס מסירת עומק נהדרת לבניון, שמסר רוחב לשכטר ומספר 9 כבש עם העקב באלגנטיות את השביעי שלו העונה. 0:2 בית"ר.

איתי שכטר כובש. שער נהדר של החלוץ

איתי שכטר כובש. שער נהדר של החלוץ (ליאת אבשלומי)

על סף המחצית האורחים הצליחו לצמק. צלילה ברחבה של מוחמד שכר זיכתה את רעננה בפנדל, אותו פירש שמעון אבוחצירה לשער מצמק. 1:2 לבית"ר במחצית.

מחצית שנייה

בחלק השני של המשחק החבורה של קורצקי עלתה רעבה ויוזמת אך בית"ר לחצה והשיגה את השלישי. בדקה ה-58 איתי שכטר נתפס ברחבה אחרי מבצע אישי והשופט ארז פפיר לא היסס והצביע על הנקודה הלבנה. אל הכדור ניגש קלאודמיר פריירה שבעט לפינה השמאלית ולרשת. 1:3 בית"ר.

קלאודיו חוגג פנדל מוצלח

קלאודיו חוגג פנדל מוצלח (ליאת אבשלומי)

שלוש דקות לאחר מכן האורחים ניצלו טעות בהגנת בית"ר וג'ורדן פושה שנכנס כחצי דקה קודם לכן גלגל את הכדור פנימה מול שער ריק. השער המצמק הכניס את רעננה למשחק והחבורה באדום המשיכה ללחוץ כאשר מספר הצלות של קליימן השאירו את התוצאה על כנה. 2:3 לבית"ר בסיום.

שחקני בית"ר חוגגים בסיום

שחקני בית"ר חוגגים בסיום (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר חוגגים בסיום קלאודיו חוגג פנדל מוצלח איתי שכטר כובש. שער נהדר של החלוץ אנתוני וראן ואיתי שכטר חוגגים שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי) 96a1e44a-e8ae-47a4-a890-7b32c01a8af6