נשארו עם המחמאות: בית"ר הפסידה 3:1 להפועל באר שבע

נשארו עם המחמאות: בית"ר הפסידה 3:1 להפועל באר שבע

כתב: hagar


האדומים פתחו חזק את המשחק עם שער של בן שהר כבר בדקה השלישית, ניב זריהן הכפיל (39) והשלים צמד במחצית השנייה (50). סאבו צימק בפנדל (53) שלא הספיק. בראשון: בני יהודה בטדי


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


אחרי ההעפלה לגמר הגביע ביום ראשון, הגיעה בית"ר לאצטדיון טרנר למשחק העונה מול מוליכת הטבלה הפועל באר שבע, שמצידה רצתה להגדיל את הפער בצמרת.

אוהדי בית"ר ביציעי טרנר (ליאת אבשלומי)

אוהדי בית"ר ביציעי טרנר (ליאת אבשלומי)

בני בן זקן בחר לפתוח עם אותו הרכב שפתח בחצי הגמר מול עירוני קריית שמונה, כאשר וארן, עזרא וסילבסטר איישו את החוד הבית"רי. מנגד ברק בכר הציב את בן שהר וניב זריהן בחוד האדום.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח בסערה וכבר בדקה השלישית המארחים עלו ליתרון. בן שהר קיבל את הכדור בתוך הרחבה אחרי דריבל של זריהן ומ-14 מטרים בעט לרשת של קליימן ופנימה. 0:1 ב"ש.

בית"ר לא נבהלה מהפתיחה של האדומים ויצאה קדימה במטרה להשיג את השוויון. בדקה ה-17 יאקוב סילבסטר רשם החמצה ענקית כאשר נגח משלושה מטרים החוצה מול שער חשוף. ארבע דקות לאחר מכן דאבל פס בין סילבסטר לווארן השאיר את האחרון בדרך לשער, עבד אלחמיד הכשיל את וארן אך זיו אדלר טען שלא היה כלום והחליט שלא לשרוק לפנדל ברור.

יאקוב סילבסטר נוגח החוצה (ליאת אבשלומי)

יאקוב סילבסטר נוגח החוצה (ליאת אבשלומי)

עוד חמש דקות חלפו ושוב התקפה בית"רית. הפעם חן עזרא בעט בשמאל מחוץ לרחבה, חיימוב הדף לרגליים של סילבסטר שמחמישה מטרים פספס הזדמנות פז להשוות.

בדקה ה-32 מתפרצת של ב"ש השאירה את שהר באחד על אחד מול קליימן, אך החלוץ התמהמה ובוריס הצליח לקלוט את הכדור. בדקה ה-37 היה זה אריק סאבו שניסה את מזלו מ-30 מטרים אבל הכדור שלו הלך קצת מעל המשקוף של חיימוב והחוצה.

אריק סאבו בועט (ליאת אבשלומי)

אריק סאבו בועט (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-39 באר שבע הכפילה את היתרון כאשר ניב זריהן סיים התקפה מתפרצת עם בעיטה מתוך הרחבה לרשת של בית"ר. 0:2 במחצית.

מחצית שנייה

החצי השני נפתח באותה צורה כמו הראשון וכבר אחרי חמש דקות שוב שער של המארחת. חנן ממן מסר לזריהן שחתך למרכז ובעט מ-18 מטרים כדור חזק, בוריס הצליח רק לגעת קלות אבל הכדור הלך לרשת. 0:3 ב"ש.

שלוש דקות לאחר מכן בית"ר ניסתה לחזור למשחק. אופיר קריאף התנהל עם הכדור בתוך הרחבה של האדומים וניסה להגביה, הכדור פגע בידו של לואי טאהא וזיו אדלר שרק לפנדל. אריק סאבו ניגש לכדור ובעט אותו למרכז השער ופנימה.

אריק סאבו כובש את הפנדל

אריק סאבו כובש את הפנדל (ליאת אבשלומי)

בית"ר המשיכה לתקוף וניסה למצוא את השני, אך למרות ששלטה במשחק לא הצליחה לפרש זאת לשער. 1:3 לב"ש בסיום.

שחקני בית"ר מודים לקהל בסיום (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר מודים לקהל בסיום (ליאת אבשלומי)

אוהדי בית"ר ביציעי טרנר (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר מודים לקהל בסיום (ליאת אבשלומי) אריק סאבו כובש את הפנדל אריק סאבו בועט (ליאת אבשלומי) יאקוב סילבסטר נוגח החוצה (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר  (ליאת אבשלומי) L.A00117