ניר קלינגר: "אנחנו צריכים לסיים את העונה בצורה החזקה ביותר שאפשר"

ניר קלינגר: "אנחנו צריכים לסיים את העונה בצורה החזקה ביותר שאפשר"

כתב: hagar


מאמן הקבוצה דיבר לקראת המשחק מול קרית שמונה: "לתת הזדמנויות לכאלה שפחות קיבלו דקות". אופיר קריאף: "אנחנו כקבוצה צריכים לבוא לנצח"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תצא מחר (שבת, 20:30) למשחק חוץ מול הפועל קרית שמונה במסגרת המחזור ה-31 בליגת העל. לקראת המשחק, המאמן ניר קלינגר והקשר אופיר קריאף דיברו.

ניר קלינגר פתח ואמר על חזרתו למגרשים: "אולי לא הייתי נוכח פיזית חודש, אבל הייתי תמיד מאחורי הקלעים. עם ניסן יחזקאל, עם הצוות ועם השחקנים אז שום דבר לא השתנה יותר מידי. נמשיך להתנהל במתכונת הזו, זה הצליח ויצליח בהמשך אני מקווה. אני חושב שבשלב הזה נשאר לנו לסיים את העונה חזק ככל שאפשר", התייחס המאמן למטרות עד סוף העונה. "להתגבר על חוסרים של שחקנים, לתת הזדמנויות לכאלה שפחות קיבלו דקות. יש לנו משחק פרידה ואירוע חשוב מאוד של יוסי, בשבוע הבא בבית מול אשדוד. אני חושב שיהיה אירוע מאוד יפה, כולם ימלאו את האצטדיון ויהיה מרגש. בדרך לשם עוברים בק"ש ואני מקווה שגם עם ניצחון".

קריאף מדבר על המשחק מול ק"ש (ינון פוקס)

קריאף מדבר על המשחק מול ק"ש (ינון פוקס)

קשר הקבוצה אופיר קריאף התייחס גם הוא למשחק ואמר: ״מפגש מול האקסית, היו שם אנשים מדהימים, אבל אנחנו כקבוצה צריכים לבוא לנצח, לא משנה אם נשארנו כבר או לא, צריכים לבוא ולהוכיח ולהילחם על המקום שלנו, יש פה אנשים בלי חוזים ואנחנו מקווים שננצח ונמשיך את המומנטום של שני הניצחונות מהמשחקים האחרונים".

בנוסף התייחס לחזרתו של המאמן: ""קיבלנו בסדר את החזרה של ניר, שיהיה בריא, החלמה מהירה ושיהיה בהצלחה. לא היה קל בלי ניר, אבל ניסן יחזקאל מילא את התפקיד בצורה מאוד טובה. עשינו שני ניצחונות מאוד טובים תחת ניסן, מקווים להמשיך את זה עם ניר".

 

 

קריאף מדבר על המשחק מול ק"ש (ינון פוקס)