ניצחון חשוב להמשך: בית"ר גברה 0:2 על הפועל אשקלון

ניצחון חשוב להמשך: בית"ר גברה 0:2 על הפועל אשקלון

כתב: hagar


שכטר כבש ראשון בדקה החמישית, חן עזרא הכפיל לאחר מבצע אישי נהדר בדקה ה-38. אשקלון נותרה בתשעה שחקנים. במחזור הבא: בני יהודה במושבה


מאת רועי נעים


אחרי ההדחה מגביע הטוטו וסאגת שיתוף ששת הזרים מול קריית שמונה. אירחה בית"ר את הכחולים לבנים של יובל נעים במסגרת המחזור התשיעי של ליגת העל. בית"ר הגיעה אחרי שני ניצחונות ליגה רצופים על מכבי נתניה ומכבי חיפה, לעומתה הגיעה הפועל אשקלון אחרי שהפסידה 3:1 למכבי פ"ת וניסתה להקשות על בית"ר. בני בן זקן פתח בהגנה עם מרסל הייסטר שחזר להרכב אחרי עונש ההרחקה, את שלישיית הקישור תפסו קלטינס, קלאודיו וסאבו, כאשר ז'אורז'יניו, עזרא ושכטר בחלק ההתקפי.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (אורן בן חקון, ONE)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק שלא התעלה לרמות גבוהות נפתח טוב עבור הבית"רים וכבר בדקה החמישית בית"ר עלתה ליתרון כאשר איתי שכטר ניצל עירבוביה בהגנת האורחים ומשלושה מטרים בעט לרשת העליונה של איינוגבה את הראשון של בית"ר. מן העבר השני החבורה של יובל נעים ניסתה לחזור למשחק כאשר רמזי ספורי קיבל כדור מאגף ימין וממרכז הרחבה בעט פס חזק לשערו של קליימן אך הכדור הלך החוצה.

איתי שכטר חוגג

איתי שכטר חוגג (אורן בן חקון, ONE)

בדקה ה-38 בית"ר השיגה את השני שלה. מתפרצת קטלנית שהחלה בחטיפת כדור של קלאודמיר הסתיימה עם מבצע אישי נהדר של חן עזרא שמ-17 מטרים בעט שטוח לפינה השמאלית ופנימה. 0:2 בית"ר.

חן עזרא בטירוף

חן עזרא בטירוף (אורן בן חקון, ONE)

מחצית שנייה

האורחים פתחו טוב את המחצית השנייה כאשר שון מלכה העביר כדר רוחב לטל איילה שפספס במעט את הכדור. בית"ר מצידה יכלה לשלש את היתרון כשדוד קלטינס נכנס לתוך הרחבה של איינוגבה עם דריבל נהדר ובעט משמונה מטרים אך השוער הניגרי הדף טוב. בהמשך המחצית בעיטות חופשיות של קלאודיו ובניון לא היו מדויקות מספיק ולא מצאו את הרשת.

אוהדי בית"ר ביציע

אוהדי בית"ר ביציע (אורן בן חקון, ONE)

האשקלונים נותרו בתשעה שחקנים תוך 10 דקות לאחר שעוז ראלי הכשיל את בריהון כאשר זה היה אחרון לשער, וספורי שראה גם הוא את הכרטיס האדום לאחר עבירה גסה על פול אדגר סמוך לשריקת הסיום.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה אוהדי בית"ר ביציע חן עזרא בטירוף איתי שכטר חוגג 3-bk8x4576