ניסן יחזקאל: "הקהל שואף שננצח בכל משחק ואני יודע כמה שזה חשוב לו, אבל זה חשוב לי ולשחקנים יותר מיוקרה"

ניסן יחזקאל: "הקהל שואף שננצח בכל משחק ואני יודע כמה שזה חשוב לו, אבל זה חשוב לי ולשחקנים יותר מיוקרה"

כתב: hagar


עוזר המאמן דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול האדומים מת"א: "זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה, אבל כל משחק הופך להיות חשוב בתקופה הזאת". ניצן: "צריכים לתת הכל כדי לנצח"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תצא מחר (שני, 21:00) למשחק חוץ מול הפועל ת"א במושבה במסגרת המחזור ה-29 בליגת העל. לקראת המשחק, עוזר המאמן ניסן יחזקאל והשוער איתמר ניצן דיברו במסיבת העיתונאים.

תחילה דיבר יחזקאל ואמר: "זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה, אבל כל משחק הופך להיות חשוב בתקופה הזאת, מתכוננים אליו הכי טוב שאפשר. זה משחק גם על יוקרה וגם נגד המצב שלנו בטבלה ומקווים שננצח. אני מעדיף לא להתייחס ליריבות שנלחמות איתנו, חשוב לנו לנצח בלי קשר לתוצאות האחרות בתחתית, לסיים את העונה הזו הכי טוב שאפשר". עוד הוסיף ואמר: "הקהל שואף שננצח בכל משחק ואני יודע כמה שזה חשוב לו, אבל זה חשוב לי ולשחקנים יותר מיוקרה, כדי לסיים את העונה טוב ולעשות לקהל טוב על הלב בעונה הקשה הזו".

יחזקאל במשחק האחרון

יחזקאל במשחק האחרון (ינון פוקס)

על מצב הקבוצה: "אני לא חושב שאנחנו צריכים לדבר על ירידת ליגה, אנחנו לא שם. אני משדר לשחקנים שלי שהם הרבה יותר טובים מלהלחם נגד ירידת ליגה. לא הייתה שאננות של השחקנים, אבל לא אהבתי את הגישה. השחקנים שלי יודעים על מה דיברתי, אבל לא חושב שזה זלזול”.

על מעמדו בקבוצה: “אני מקבל המון פידבקים וחיזוקים מהשחקנים ומלמעלה. אני חושב שאני צריך להיות די מבסוט מזה שהשחקנים מקבלים אותי הכי טוב שאפשר. אני הרבה שנים בכדורגל, אז שאלות על כבוד כאלו לא במקום".

על קלינגר: "הייתי הכי שמח לראות את קלינגר אתמול, יותר שמח שבמשחק הבא הוא יישב כאן במקומי. הוא חבר טוב, אני אוהב אותו ומחכה לו".

ניצן במסיבת העיתונאים

ניצן במסיבת העיתונאים

שוער הקבוצה איתמר ניצן השתתף גם הוא במסיבת העיתונאים ואמר: "ניצחון יכול לתת המון אוויר, הפסד להכניס אותנו לבוץ. צריכים לתת הכל כדי לנצח. זה משחק חשוב להמשך הדרך של בית"ר. כל משחק מייצר מציאות שונה. כולם מודעים טוב מאוד למצב. אין התרופפות, כולם נותנים מאה אחוז. זה פשוט הולך קשה כמו כל העונה הזאת. כל מי שמשחק בבית"ר צריך להכין את עצמו ללחץ ומי שלא יודע לעשות זאת המקום שלו לא פה. אני נהנה מהלחץ".

על המשחק מחר: "המשחק הוא גדול ואני מחכה לו בקוצר רוח. טבעי לחשוב על ירידת ליגה, אבל אנחנו תלויים בעצמנו".

 

יחזקאל על הקווים (ינון פוקס) יחז ניצן במסיבת העיתונאים