משה חוגג הרוכש החדש של בית"ר: אמנם אני הבעלים, אבל זו קבוצה של העיר והאוהדים

משה חוגג הרוכש החדש של בית"ר: אמנם אני הבעלים, אבל זו קבוצה של העיר והאוהדים

כתב: hagar


מיד עם חתימת העסקה על העברת הקבוצה מידיו של מר אלי טביב, הבעלים החדש של המועדון ביקר בכותל המערבי יחד עם מחזיק זכויות הניהול אלי אוחנה. חוגג: "אני רוצה ליצור קבוצה חזקה ותחרותית, כזאת שכיף לראות"


מאת מערכת האתר הרשמי
צילום ארנון בוסאני


בית"ר ירושלים יוצאת לדרך חדשה. לאחר ארבע שנים בהן המועדון היה בבעלותו של מר אלי טביב, ארבע שנים נפלאות בהן הרים את הקבוצה ממצב קשה והוביל אותה לצמרת הליגה והופעות במוקדמות הליגה האירופית, העביר היום (שני) מר טביב את הקבוצה לידיו של יזם ההייטק ואיש העסקים משה חוגג.

משה חוגג בכותל המערבי (ארנון בוסאני)

משה חוגג בכותל המערבי (ארנון בוסאני)

לאחר החתימה הרשמית הגיע הבעלים החדש בצוותא עם מחזיק זכויות הניהול אלי אוחנה לכותל המערבי בירושלים, שם מסר חוגג הודעה רשמית: "יוצאים לדרך חדשה. כדורגל בשבילי זאת אהבה גדולה מאוד. אמנם אני הבעלים של בית"ר אבל בפועל הקבוצה הזאת שייכת לעיר ולאוהדים. יש לי זכות לנסות להוביל ולעזור, אנחנו נעשה את זה ביחד. כדורגל זה לא עסק, אני לא בא לפה כדי להרוויח. להיכנס למקום שהכל בו מתוקן ומסודר זה פחות אתגר. אני חושב שיש אתגר יפה בבית"ר ירושלים. דווקא אלונה ברקת, שהיא אישה שאני מעריץ אותה, היא הייתה השראה בשבילי לעשות את המהלך הזה. גם כשהיא נכנסה לבאר שבע, באר שבע הייתה חולה והיא הבריאה אותה ובגדול. חלק גדול מלבצע את המהלך הזה היה להראות את מה שהיא עשתה".

משה חוגג בכותל המערבי (ארנון בוסאני)

משה חוגג בכותל המערבי (ארנון בוסאני)

עוד הוסיף חוגג: "כל מה שקשור לתוכניות המקצועיות, נדבר על זה במסיבת עיתונאים. אני לא אכנס לזה עכשיו. אני רוצה ליצור קבוצה חזקה ותחרותית, כזאת שכיף לראות. איך עושים את זה? נדבר בפעם הבאה. כמו שאמרתי, זאת לא קבוצה שלי, זו קבוצה של המועדון. שיהיה לכולנו ברכה והצלחה, ודרך כיפית ומוצלחת".

 

משה חוגג בכותל המערבי (ארנון בוסאני) משה חוגג בכותל המערבי (ארנון בוסאני) 656e32d9-80d0-4c2f-a8b7-1cf720b04aa1