מסלובקיה באהבה: בית"ר גברה 0:2 על מכבי נתניה

מסלובקיה באהבה: בית"ר גברה 0:2 על מכבי נתניה

כתב: hagar


פתיחה טובה של הבית"רים הניבה שער מוקדם של סילבסטר (5) שהוריד את הקבוצה ביתרון למחצית. פנדל מוצלח של סאבו (78) חתם את תוצאת המשחק. התחנה הבאה: חצי גמר הגביע מול קריית שמונה


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


בית"ר ירושלים ניצחה אמש (שבת) 0:2 את מכבי נתניה, זאת במסגרת המחזור ה-27 בליגת העל, והראשון של הפלייאוף העליון.

בני בן זקן נאלץ להסתדר ללא מספר שחקנים פצועים כמו שכטר, קלטינס, ז'אורז'יניו והייסטר, ובחר ללכת על הרכב שכלל את שון גולדברג כבלם שלישי וחן דילמוני כמגן שמאלי. מנגד צמד המאמנים דראפיץ' את ברדה פתחו עם ערן לוי, דיא סבע ורמזי ספורי בחוד הנתנייתי.

אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

בית"ר פתחה מצוין את המשחק ולחצה גבוה את שערו של דני עמוס. כבר אחרי שתי דקות יאקוב סילבסטר השתלט על כדור ברחבת הלבנים, מסר לאנתוני וארן שבעט טוב אך הכדור שלו פגע בברנקו ורגוץ' שהציל שער בטוח. שלוש דקות לאחר מכן להגנת נתניה כבר לא היה מענה למתפרצת של בית"ר. סילבסטר קיבל כדור בחלק המגרש של האורחים ושלח את קונטה באגף ימין, הצרפתי שלח מסירת רוחב שהורחקה לא טוב מרגלי דין מימוני וסילבסטר בעט בנגיעה לרשת של עמוס והעלה את בית"ר ליתרון. 0:1 בית"ר.

שחקני בית"ר חוגגים עם סילבסטר (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר חוגגים עם סילבסטר (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-17 החבורה של דראפיץ' ניסתה להשיג את השוויון כאשר ערן לוי שחרר שמאלית מ-25 מטרים, אך הכדור שלו חלף סמוך לקורה והחוצה.

בדקה ה-44 בית"ר כמעט והכפילה את היתרון. הגבהה מדויקת של אופיר קריאף לתוך הרחבה מצאה את ראשו של סאבו שהסתנן נהדר אבל נגח לידיים של עמוס. 0:1 במחצית.

מחצית שנייה

האורחים עלו טוב יותר לחצי השני במטרה להשיג את השוויון, ואילו בית"ר יצאה למתפרצות ועם קצת יותר ריכוז יכלה להכפיל את היתרון שלה. בדקה ה-52 דן גלזר שחרר בעיטה מהאוויר ברגל שמאל שעשתה דרכה לרשת, אבל נעצרה בקורה של קליימן. חמש דקות חלפו ואנטואן קונטה פרץ נהדר באגף ימין, דהר כל הדרך אל השער אבל בעט חלש יחסית מתוך הרחבה ודני עמוס לא התקשה לקלוט את הכדור. מן העבר השני שוב ניסה ערן לוי את מזלו עם בעיטה חזקה מחוץ לרחבה, אך קליימן הגיב טוב והדף לקרן.

אנטואן קונטה בועט, ורגוץ מנסה לעצור אותו

אנטואן קונטה בועט, ורגוץ' מנסה לעצור אותו (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-66 דאבל פס נהדר בין סילבסטר לחן עזרא הסתיים עם בעיטה של האחרון מתוך הרחבה, אבל עמוס ירד טוב לכדור ומנע מעזרא גול נהדר.

חן עזרא בועט, דני עמוס הודף

חן עזרא בועט, דני עמוס הודף (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-77 הלחץ הבית"רי השתלם. חן עזרא הכניס כדור לווארן בתוך הרחבה, החלוץ נדחף ע"י מימוני ואוראל גרינפלד שהיה מקרוב לאירוע, שרק והצביע על הנקודה הלבנה. אל הכדור ניגש סאבו שבעט חזק למרכז השער ולרשת. 0:2 בית"ר.

סאבו וקלאודמיר חוגגים

סאבו וקלאודמיר חוגגים (ליאת אבשלומי)

בית"ר יכלה להשיג את השלישי, אבל מתפרצות של חן עזרא ועידן ורד הסתיימו עם בעיטות מחוץ למסגרת. 0:2 בסיום.

L.A00191 סאבו וקלאודמיר חוגגים חן עזרא בועט, דני עמוס הודף אנטואן קונטה בועט, ורגוץ מנסה לעצור אותו שחקני בית"ר חוגגים עם סילבסטר (ליאת אבשלומי) אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי) L.A00158