חגיגה בצהוב-שחור: בית"ר ניצחה 1:2 את מכבי חיפה

חגיגה בצהוב-שחור: בית"ר ניצחה 1:2 את מכבי חיפה

כתב: hagar


למרות שליטה חיפאית בחצי השעה הראשונה של המשחק, איתי שכטר (45) העלה את הקבוצה ליתרון, דוס סנטוס (65) עם שער עצמי הכפיל לטובת בית"ר במחצית השנייה. קלאוס הצליח רק לצמק עבור המארחים


מאת רועי נעים


לאחר הניצחון הביתי על מכבי נתניה יצאה בית"ר למשחק חוץ קשה ומסקרן מול מכבי חיפה בסמי עופר. בני בן זקן בחר לפתוח עם אותו הרכב שפתח בטדי במחזור הקודם כאשר את שלישיית הקישור תפסו קלאודיו, קלטינס וסאבו. מנגד, גיא לוזון הציב הרכב התקפי שכלל את קאיו, סלליך ורוקאביצה בחלק הקדמי של הירוקים.

טל כחילה מול ניקיטה רוקאביצה עמרי שטיין, ONE

טל כחילה מול ניקיטה רוקאביצה (עמרי שטיין, ONE)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

החבורה של לוזון פתחה טוב יותר את המשחק ושלטה בכדור אך לא הצליחה לסכן את שערו של קליימן, עד שבדקה ה-13 היה זה קאיו הברזילאי שבעט מתוך הרחבה כדור קשתי אבל בוריס לא התקשה וקלט את הכדור. דקה לאחר מכן קלאוס שנכנס במקום רוקאביצה שנפצע שחרר פצצה מ-20 מטרים ואילץ את קליימן למתוח איברים בפעם הראשונה במשחק. בדקה ה-32 קליימן סיפק הצלה כפולה אחרי נגיחה של רמי גרשון ובעיטת המשך של רועי קהת.

בדקה ה-45 אריק סאבו ניסה את מזלו מ-25 מטרים אבל עומרי גלזר היה מוכן והדף לקרן. הכדור הוגבה לרחבת הירוקים אך הורחק לקלטינס שניסה לבעוט אבל יצא לו בישול נהדר לאיתי שכטר שמשמונה מטרים גלגל בקלות לרשת של גלזר. 0:1 בית"ר.

איתי שכטר בטירוף

איתי שכטר בטירוף (עמרי שטיין, ONE)

על סף השריקה היה זה שוב אריק סאבו שהניף רגל ימנית מ-28 מטרים אבל השוער הצעיר של הירוקים הדף את הכדור.

מחצית שנייה

את החצי השני בית"ר פתחה טוב יותר מהראשון וכבר בדקה ה-50 סיכנה שוב את שער המארחים כאשר בעיטה חופשית של קלאודיו סחטה הדיפה טובה של גלזר. מן העבר השני מהלך טוב של הירוקים הסתיים עם בעיטה חזקה של קהת, אך שוב קליימן, שהציג משחק נהדר סיפק הדיפה מצוינת. התקפה נוספת של חיפה מאגף ימין מצאה שוב את בוריס מוכן אחרי בעיטה של מאבוקה מזווית קשה.

בדקה ה-65 בית"ר השיגה את השער השני שלה. עידן ורד עם פריצה נהדרת באגף ימין עבר בקלילות את גרשון והוריד כדור רוחב לז'אורז'יניו, אך דוס סנטוס הקדים את הברזילאי של בית"ר ודחק פנימה לשערו שלו. 0:2 צהוב-שחור.

עידן ורד. רשם בישול נוסף

עידן ורד. רשם בישול נוסף (עמרי שטיין, ONE)

בהמשך מאבוקה ניסה שוב להבקיע כאשר בעט מרחוק אך קליימן שוב הגיב מצוין והדף. קלאוס גם היה קרוב להבקיע אחרי כדור רוחב של ורמוט אבל שוב מצא את בוריס ביכולת טובה. סמוך לשריקת הסיום קלאוס עוד צימק עם נגיחה לרשת אבל זה היה מעט מידי ומאוחר מידי עבור הקבוצה שלו. 1:2 בסיום.

שחקני בית"ר חוגגים בסיום

שחקני בית"ר חוגגים בסיום

שחקני בית"ר חוגגים בסיום איתי שכטר בטירוף שחקני בית"ר חוגגים עידן ורד. יחזור לסגל טל כחילה מול ניקיטה רוקאביצה עמרי שטיין, ONE 169fb62d-17dc-4064-82d1-fa1269eba229 WhatsApp Image 2017-10-21 at 22.08.06