ההכרעה עוברת לטדי: בית"ר סיימה ב-0:0 מול צ'יחורה הגאורגית

ההכרעה עוברת לטדי: בית"ר סיימה ב-0:0 מול צ'יחורה הגאורגית

כתב: hagar


מוקדמות הליגה האירופית, משחק 1: שתי הקבוצות לא הצליחו למצוא את הרשת, עידן ורד ואופיר קריאף פספסו הזדמנויות טובות לכבוש. בשבוע הבא: מארחים את הגאורגים בטדי


מאת מערכת האתר הרשמי
צילום: ליאת אבשלומי


בית"ר ירושלים פתחה רשמית את עונת 2018/19 כשתהארחה אצל צ'יחורה סצ'חרה הגאורגית, זאת במסגרת המשחק הראשון מבין שניים של הסיבוב הראשון במוקדמות הליגה האירופית.

מי שערכו בכורה בהרכב הם איתמר ניצן וקרלוס קוויאר, כמו גם מתן פלג ואור זהבי שהגיעו בקיץ למועדון.

גיא לוזון, במשחקו הרשמי הראשון כמאמן בית"ר פתח בהרכב שכלל את קריאף, קלטינס וסאבו בקישור, ואת החלק ההתקפי תפסו ורד, בריהון וסילבסטר.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

שתי הקבוצות פתחו את המשחק בצורה רגועה מעט, ומי שסיכנה ראשונה הייתה בית"ר. הגבהה ממצב נייח של עידן ורד הגיעה לראשו של טל כחילה שנגח מחמישה מטרים מעט מעל השער והחוצה.

אופיר קריאף במאבק על הכדור (ליאת אבשלומי)

אופיר קריאף במאבק על הכדור (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-40 איראקלי בוכרידזה טייל על קו הרחבה כשהתקדם מצד ימין ואז בעט חזק ושטוח ברגל שמאל, אבל טל כחילה בלם את הבעיטה שלו לפני שהיא הגיע לניצן. על סף המחצית דניס דוברובולסקי בחן את ניצן עם בעיטה מרחוק, אבל שוער בית"ר ירד טוב לקרקע והדף את הכדור. 0:0 במחצית.

מחצית שנייה

שלוש דקות בתוך המחצית השנייה וכדור עומק נהדר של סאבו מצא את ורד בתוך הרחבה שהשתלט טוב וניסה להקפיץ מעל השוער, אך זה היה מוכן ועצר את הכדור.

ההזדמנות הטובה של בית"ר הגיעה בדקה ה-56. שוב כדור עומק לרחבה, הפעם של ורד לראשו של קריאף שמארבעה מטרים באין מפריע נגח החוצה.

אור אינברום במאבק אווירי (ליאת אבשלומי)

אור אינברום במאבק אווירי (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-77 אנתוני וארן קיבל כדור באגף שמאל והעביר רוחב לעידן ורד שפספס את הכדור במילימטרים.

שתי דקות חלפו והפעם היה זה אינברום שהיתל במגן שלו באגף שמאל, מסר טוב לורד שמ-10 מטרים בעט בשמאל אך הגנת צ'יחורה הצליחה להדוף לקרן.

הקבוצות נפרדו בתיקו ללא שערים, כאשר בשבוע הבא (חמישי, 20:30) תארח בית"ר את הגאורגים באצטדיון טדי למשחק הגומלין.

אור אינברום במאבק אווירי (ליאת אבשלומי) 757505f2-5c70-4e75-8076-4d9cac9d5fa8 שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי) אופיר קריאף במאבק על הכדור (ליאת אבשלומי)