המסע אל הגביע נמשך: בית"ר גברה 0:2 על הפועל כפר סבא

המסע אל הגביע נמשך: בית"ר גברה 0:2 על הפועל כפר סבא

כתב: hagar


אחרי 42 דקות בהן הקבוצה לא הצליחה להגיע לשערו של חייקין, אנתוני וארן ניצל טעות בהגנת המארחת וכבש מתוך הרחבה. למרות פתיחה טובה של הירוקים במחצית השנייה, שער עצמי של מיקי יאזו (60) העניק לבית"ר את השני. הגומלין בטדי: ב-28 לפברואר


מאת רועי נעים


בית"ר ירושלים התארחה הערב (שלישי) אצל הפועל כפר סבא למשחק הראשון מבין שניים, במסגרת רבע גמר גביע המדינה.

בית"ר, שהעפילה לשלב אחרי שניצחה 1:2 את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח' והשיגה תוצאה זהה מול הפועל מרמורק בשמינית, הגיעה למשחק ללא מרסל הייסטר ואופיר קריאף הפצועים, ועידן ורד שנמצא בתהליך החלמה. בני בן זקן הציב בקישור את קלאודיו, קלטינס וז'אורז'יניו, חן עזרא חזר להרכב לאחר שריצה עונש הרחקה, ואנתוני וארן חבר אליו ולאריק סאבו לחלק בחלק ההתקפי. מן העבר השני, ריימונדס ז'וטאוטאס עורך את הבכורה שלו על הקווים של המארחת.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

המשחק נפתח בצורה קצת מנומנמת מצד שתי הקבוצות, שלא הצליחו לסכן את השער. בדקה ה-25 חן עזרא פרץ באגף שמאל והגביהה למרכז הרחבה, אבל דושאן מאטוביץ' הגיע לפני וארן והרחיק לקרן. בדקה ה-35 עזרא וז'אורז'יניו החליפו ביניהם מסירות בסופן הברזילאי נותר לבדו מול שער חשוף, אך גלישה של מאטוביץ' מנעה את היתרון של בית"ר.

בדקה ה-42 בית"ר עלתה על לוח התוצאות. אנתוני וארן ניצל טעות בהגנת כפר סבא, השתלט על הכדור ומתוך הרחבה לא התקשה כשבעט שטוח לפינה השמאלית ולרשת. 0:1 בית"ר.

שחקני בית"ר חוגגים (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר חוגגים (ליאת אבשלומי)

על סף השריקה למחצית הירוקים כמעט מצאו את השוויון כאשר עוז פרץ כדרר בתוך רחבת בית"ר אבל בעט לידיים של קליימן.

מחצית שנייה

החלק השני נפתח עם מצב טוב לכפ"ס כאשר בדקה ה-50 כדור קרן מאגף ימין הגיע לראשו של מאטוביץ' שנגח טוב, אבל בוריס הגיב מצוין והדף את הכדור. החבורה של ז'וטאוטאס המשיכה לחפש את השוויון, כאשר עוז פרץ השתלט על הכדור בתוך הרחבה ובעט מקרוב אבל שוב קליימן היה במקום ומנע שער.

בדקה ה-60 בית"ר השיגה את השני שלה. חן עזרא מסר לשון גולדברג באגף שמאל, המגן העביר מסירת רוחב אל עבר יעקב בריהון, אבל מיקי יאזו, שניסה להרחיק כבש לשערו שלו. 0:2 בית"ר.

בריהון, גולדברג וזאורזיניו חוגגים

בריהון, גולדברג וז'אורז'יניו חוגגים (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-75, יאקוב סילבסטר שנכנס כמחליף כמה דקות קודם לכן, קיבל כדור בקצה השמאלי של הרחבה, בעט טוב בשמאל אבל ניקיטה חייקין זינק טוב וקלט.

בדקה ה-88 בית"ר שוב הייתה קרובה לגול. דייויד בויסן הגביה קרן מצד ימין, סאבו הגיע ראשון לכדור והחליק אותו עם הראש אך נעצר במשקוף. בריהון, שקפץ על הריבאונד, נגח מעל השער.

יאקוב סילבסטר עם כדור

יאקוב סילבסטר עם כדור (ליאת אבשלומי)

סיום בלויטה: בית"ר מנצחת 0:2 במשחק הראשון מבין השניים בין שתי הקבוצות. הגומלין ב-28 בפברואר.

שחקני בית"ר מודים לקהל

שחקני בית"ר מודים לקהל בסיום (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה יאקוב סילבסטר עם כדור שחקני בית"ר מודים לקהל בריהון, גולדברג וזאורזיניו חוגגים שחקני בית"ר חוגגים (ליאת אבשלומי) L.A00064 שחקני בית"ר חוגגים בסיום יאקוב סילבסטר בועט 8b5ae2d8-273b-41b7-a234-e0805c2e6c2c 5d5f130a-e3db-4b48-a735-9e011e76f192 שחקני בית"ר חוגגים 443779c1-5ff7-4ebb-ae98-81d4cd36367b L.A00070